Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

D.A.M Quick SLR 370 Surf Makine

Alper Kuyumcu

Yeni Üye
Adı
alper
Kan Grubu
A Rh Pozitif
D.A.M Quick SLR 370 Surf Makine arkadaşlar ben bu makineden aldım üstüne 0 26 ip misina sarılı kamışım shimano alivio dx surf 4.20 mt 170 gr ama 150 gr kurşunu toplarken sanki biraz ağır topluyormuş gibi geldi aranızda
D.A.M Quick SLR 370 Surf Makine kullanan varmı acaba

ahmetozdemir16

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özdemir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kastettiğiniz yavaşlık mı yoksa zorlanma mı?

ahmetozdemir16

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özdemir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Makine baktığım kadarıyla 4,8 devir, çok aşırı bir sarım konforu beklememek lazım. Benim başka bir dam surf makinem vardı ve bozuldu sonra kendime bir mitchell avocat makina aldım. Dediğiniz gibi alışkın olmadığım bir zorlanma yaşamıştım. makine 3 bilyalıydı. Sonra makineyi açtığımda dam la birebir aynı mekanizmayı gördüm. Hemen dam ın bilyalarını söküp mitchell e taktım. makine inanılmaz rahatladı. öyle bir sıkıntısı olabilir.

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Makine baktığım kadarıyla 4,8 devir, çok aşırı bir sarım konforu beklememek lazım. Benim başka bir dam surf makinem vardı ve bozuldu sonra kendime bir mitchell avocat makina aldım. Dediğiniz gibi alışkın olmadığım bir zorlanma yaşamıştım. makine 3 bilyalıydı. Sonra makineyi açtığımda dam la birebir aynı mekanizmayı gördüm. Hemen dam ın bilyalarını söküp mitchell e taktım. makine inanılmaz rahatladı. öyle bir sıkıntısı olabilir.
2+1 bilyalı zorlamaması mümkün değil.

Alper Kuyumcu

Yeni Üye
Adı
alper
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bilmiyorumki ilk defa kullandım biraz sıkıntılı geldi makina rahat değil okuma makinam var o daha rahat :D

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Son düzenleme:

Alper Kuyumcu

Yeni Üye
Adı
alper
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tabi ne kadar zorluyor bunu burdan hissedemeyiz, belki başka bir sorunda vardır. Makinayı tanımıyorum, fakat verilerine göre çok konforlu bir kullanım sağlaması zaten zordur.
bende ilk defa kullandım pek hoşuma gitmedi