Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Deniz Canlıları Için Bir Imza Da Sen Ver.

romanci

Aktif Üye
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafına S.S Su Ürünleri Kooperatifleri Merkez Birliği bu kampanyayı başlattı
“Kamu oyuna açık çağrı”
“Canlı doğal kaynaklar insanlığın ortak mirası ve ortak zenginliğidir. Geleceğe güvenle bakmak isteyen her ülke her ulus bu kaynakların korunması ve gelecek nesillere devredilmesinden sorumludur.”

S.S Su Ürünleri Kooperatifleri Merkez Birliği bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Cumhurbaşkanlığı: Balığın sessiz çığlığı ol!». S.S Su Ürünleri Kooperatifleri Merkez Birliği ve imza atan diğer 1.848 kişiye katıl.

Kampanyayı İmzala
Balığın sessiz çığlığı ol!
Signez la pétition

Yukarıdaki linke tıklayarak deniz canlılarını korumak ve gelecek nesillere deniz kaynaklarımızın miras kalabilmesi için imza ver.

Spin Fishing

Aktif Üye
Adı
Burak
Ben şimdi imzaladım. Hedeflerine de az kalmış. Herkes destek olmalı.

Signez la pétition

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
+1

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yaş 17-18. Aynı mahallede büyümüş üç arkadaşız. Balık tutmak en büyük hobimiz. Ben ayrıca zıpkınla avlanıyorum. İşin aslı zıpkınla vurduğum tek balıkta yaklaşık 40 cm lik bir kefal. Öylesine elde zıpkın girip çıkıyoruz suya. Ama balık full.
Neyse o zamanlar GREEN PEACE acaip ön planda. Tanker yolu kesiyorlar. Balinaları kurtarıyorlar. Kaptan kusto en çok izlenen.
Greenpeace e üye olalım dedik. Tabii bilgisayar falan yok. Üç arkadaş akşam buluştuk. Formları doldurduk. Adımız soyadımız. Tahsil. İş. Hobiler Vs.
Şipşak çeken makinalardan üç arkadaş birde resim çektirdik omuz omuza. Dosyamıza koyduk. Hani şu çektikten sonra çıktığında sallaya sallaya kuruyan fotoğraftan. Gönderdik greenpeace adresine. Kesin alırlar diyoruz. Alırlar bizi. İçki yok sigara yok koşuyoruz basket futbol. Genciz işte.
Yaklaşık bir buçuk ay sonra cevap geldi. RET.
Sebep.
1- Balık tutuyorsunuz. Canlıya zarar veriyorsunuz.
2- Zıpkınla balık vuruyorsunuz.
3- Biriniz bahçede güvercin besliyor. Canlı esareti.
4- Herşey geçtik. İki arkadaşınızın mesleği kürkçü. Bide utanmadan kürklerin asılı olduğu atölyede resim çektirip gönderiyorsunuz.!!!!!!!
Üçümüzde dumur tabii.
Niye yazdım. Sucul korumalar canlılar tamamda.
Balık tutuyoruz diye sonradan alay konusu olmayalım.
Sonuçta gırgırlar midyeciler trolcüler kadar olmasada ne kadar dikkat etsekte sonuçta balık tutuyoruz.
( hani itfaiyecinin elinde ne işi var benzin bidonunun misali )
Sabah diji imzayı attık tabii. Hadi hayırlısı.

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@SKARPİ666 kürkçü dükkanında resim çekip yollamak :koptum::koptum: