Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Durmak Yok Ava Devam........

Bora

Üye
Adı
BORA BAHADIR ABANOZ
Merhaba arkadaşlar,Bu hafta sonu bu sefer Babamla beraber av yapmaya kara vererek yine attık kendimizi denizlere.Hava çok sıcak,öğlenden sonra olmasına rağmen,denizde rüzgar ve dalga olmasına rağmen hava gerçekten çok sıcak.Birde GPS i unutmuşum otelde iyice kan beynime sıçradı,ancak doğal GPS in yanımda olduğu aklıma geldi.Buna rağmen boynuzun kulağı geçtiği ispatlamak için ''Ben bulurum gözümle kerterizi Baba sen otur'' dedim.Demez olaydım :D İlk etepta akıntınında etkisiyle tabiki de tutturamadım ama yinede iki üç mercan alabildik.Baktıki bizim GPS işin tadı tuzu yok '' çek çapayı '' diye bir gürledi :D.Haydi bakalım asıl Bora efendi 70 metreden çapaya.''20 metre sancak 30 metre iskele biraz geri,bak gördünmü iki direk arasında arkadaki silüet şeklinde tepeyi ortaya hizalayacaksın akıntı bizi tam üstüne getirecek derken bu sefer ''Savur çapayı,dibe inince birden gerrrr'' diye aynı tonda bir gürleme.Savurma işleminden sonra teknenin oturmasını beklerken hazırladığım bırakma oltasına çok sevdiğim kupa mercanlardan bir tanesini canlı olarak takıp kıçtan saldım aşağıya rastgele diyerek.Bu arada kırmızılar kendilerini göstermeye balşamış iri iri geliyorlardı.İşin güzel kısmı patlagözlerde çıkıyordu aralarda.Derken bırakmada bir gerilme ve yine hiç mücadelesiz bir şey geliyor.Güzeller güzeli dülger.Kendisine livarda baş köşeyi açtık tabi.Çok güzel bir balık arkadaşlar,yemin ediyorum seyretmeye doyamıyorsunuz.Avını yapıyorum etini çok seviyorum ancak o tekneye alınca size yalvarır gibi ağlamaklı sesleri yokmu içimin yağları eriyor ve karar verdim bunlar yakalayıp yediğim son dülgerler olacak.Resimler aşağıda Herkese Rastgele

Not.Biraz geç döndük yorgunluktan adeta geberdiğim için odaya gidip makine alıp gelip resim çekmek zor geldi o bakımdan çepten çekilen bir iki amatör resim var kusura bakmayın.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Bora
Yine güzel bir av olmuş ama bu dülger geçtiğimiz hafta gelmeliydi. :)

C.POLAT

Daimi Üye
Adı
Cem POLAT
Tebrik ederim Bora mercanlar ve dülgerler bir harika çok güzel bir av olmuş ,bereketi daim olsun :)

Bora

Üye
Adı
BORA BAHADIR ABANOZ
Tebrikler Bora
Yine güzel bir av olmuş ama bu dülger geçtiğimiz hafta gelmeliydi. :)
Teşekkürler Şeref Abi.Çok tuhaftır Dülger erken saatte yemleniyor.Geçen hafta biraz geç çıktık hatırlarsan.Bir dahaki sefere söz.Ama ben tutarsam geri salıcam ona göre :D Saygılarımla.

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Tebrikler, güzel av olmuş.
Seninde belittiğin gibi cep resmi kötü çıkmış.
Bu güzel av raporuna harika fotolar yakışırdı.
Ama sonuç foto değil, güzelim dülgerler...

Bora

Üye
Adı
BORA BAHADIR ABANOZ
Tebrikler, güzel av olmuş.
Seninde belittiğin gibi cep resmi kötü çıkmış.
Bu güzel av raporuna harika fotolar yakışırdı.
Ama sonuç foto değil, güzelim dülgerler...
Teşekkür ederim,Birdahaki sefere güzel resimler koymaya dikkat ederim.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Teşekkürler Şeref Abi.Çok tuhaftır Dülger erken saatte yemleniyor.Geçen hafta biraz geç çıktık hatırlarsan.Bir dahaki sefere söz.Ama ben tutarsam geri salıcam ona göre :D Saygılarımla.
Benim de bu rapordan çıkardığım sonuç buydu.
Planlı gelmek lazım. Mecburen bırakma sayısını 2 yapıcaz demekki. Sen yakalarsan salacaksın, ben yakalarsam tadına bakıcam. :D

KARTAL

Üye
Adı
Birol BABADAĞLI
Tebrikler Güzel bir av olmuş.
Rastgelsin.