Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DUYGULANACAK VE GÖZLERİNİZ YAŞARACAK

Konu, 'Jandarma ve Sahil Güvenlik İhbar Hatları' kısmında can tarafından paylaşıldı.

1. ilkzey

ilkzey Yeni Üye

Sayın balık sevdalısı abilerim, üstadlarım ve kardeşlerim.Bu hafta sonu Bilecik'e ziyarete gittim. Arkadaşım da biraz balık sevdalısı, hadi Pelitözü Göletine gidelim dedi. Bende hemen kabul ettim. Gölet ailece gidilip keyifli vakit geçirilebilecek bir yer. Kıyıda hemen balık tutan 15-16 yaşlarında gençlere rastladım, ne tuttuklarını sordum. Bir tane Turna tutmuşlar. Başka hangi balıklar var diye sordum. Sazan, yayın, gümüş... ne ararsanız var. sazanın yasak sezonda olduğunu söyledim onlar da yayının da yasak olduğunu sazanları saldıklarını söylediler.çok mutlu oldum. İleride orta yaşlı bazı abileri gördüm. Gümüşle turnaya Şamandıralı olta atıyorlardı. İçlerinden biri tırıvırıyla gümüş yakalıyordu. Bende dayanamadım, hemen oradaki görevliye uyarıda bulundum.Ben hallederim dedi.İçim biraz rahatladı.Çıkışta Jandarmayı da görünce oh dedim.İnşallah bundan sonra akıllanırlar. Çünkü büyüklerin örnek olacağı yerde küçükler daha bilinçli davranıyor... Artık Tırıvırı kullanmamalarını temenni ediyorum...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. özcan bolat

özcan bolat Daimi Üye

güzel gelişmeler devamı gelir inşallah

4. mufitsa

mufitsa Aktif Üye

bu görüntüler yaklaşık 1 sene öncesine ait polis kovuyor ya ordan 5 dk sonra tekrar ordalar videoyu yarıda kesmişler aslında 12 dakika 20 saniyelik bir video asılı. Polis tırıvırılara el koymuyor cezayi işlem uygulanacak diyor fakat işlem uygulayan yok reklam olsun diye videoları kesip biçenlerin eseri.

Gözlerim yaşlandı insanları gerçekten salak yerine koydukları içişn yaşlanıyor aslında polisimizi kötülemek değildir burda amaç ama polisin müdahalesi yetersiz kalıyor.