Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

El Yapımı Ahşap Sahte

Can_Ordu

Daimi Üye
Adı
Can ÖNEL
Tebrikler son hali de çok güzel olmuş. Renk seçimi de güzel. Yüzüş oldukça iyi.

Ek olarak tavsiye edebileceğim şey ses için bir odacık dış cıdara yakın olana dek inceltilip oraya ufak boncuklar yerleştirilebilir. Su üstünde popperlar çalışılabilirsiniz hem işlemesi kolay olur hemde son zamanlardaki av rapolarında ne kadar avcı olduklarını görüyoruz.

OnuR67

Daimi Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler son hali de çok güzel olmuş. Renk seçimi de güzel. Yüzüş oldukça iyi.

Ek olarak tavsiye edebileceğim şey ses için bir odacık dış cıdara yakın olana dek inceltilip oraya ufak boncuklar yerleştirilebilir. Su üstünde popperlar çalışılabilirsiniz hem işlemesi kolay olur hemde son zamanlardaki av rapolarında ne kadar avcı olduklarını görüyoruz.
Teşekkürler can bey tavsiyeniz için de ayrıca teşekkür ederim deneyeceğim

goldboy52

Aktif Üye
Adı
MURAT AYDIN
harikaçalışma... keşe benimde bir oyma makinam olsaydı..insanın iştahını kabartıyor bu çalışmalar... forumdaki iki öneriyi birleştirebilirsen mükemmel olur derim ..(1- 13-14 cm lik ince balıklar + 2- ince boncuklardan oluşan ses odacığı) Kolay gelsin

OnuR67

Daimi Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
harikaçalışma... keşe benimde bir oyma makinam olsaydı..insanın iştahını kabartıyor bu çalışmalar... forumdaki iki öneriyi birleştirebilirsen mükemmel olur derim ..(1- 13-14 cm lik ince balıklar + 2- ince boncuklardan oluşan ses odacığı) Kolay gelsin
Teşekkürler umatım bir gün sizin de olur
Ses konusunda benim farklı çalışmalarım var bugün başladığım 13cm lik slim sahtemin içine birmekanizma yerleştiriyorum çıkan sese hayran kalırsınız.

OnuR67

Daimi Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kola kutusu tenekesini, hazırladığım mastarla büküp yaptığım bilye yuvasını sahtenin içine yerleştiriyorum çok tatlı bir ses sağlıyor, aynı zamanda hazırladığım şekil sayesinde önde kalan bilyeler iyi bir aksiyon, atım esnasında geriye akan bilyeler iyi bir erim sağlıyor