Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Forumda sorun

scorpion26

Daimi Üye
Dünden beri yeni mesajlara tıkladığımda aşağıdaki uyarıyı alıyorum. İşyerindeki bağlantıdan dedim ve cep telefonumdan denedim sonuç yine aynı. Benzer bir durum yaşayan var mı?

Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Kaynağı belirsiz bir nedenden dolayı 6 saat site kapalı kaldı. Muhtemelen bir saldırı oldu. Sonra düzeltildi.

Sizinki kalan çerezdir. Sayfayı F5 yapın düzelecektir. Çerezleride temizleye bilirsiniz.

scorpion26

Daimi Üye
Macosx ve browser olarak Google chrome kullanıyorum. Çerez filan temizledim ama nafile. Sorun devam ediyor. Başka browserda açıyorum sorun yok.

Ercüment86

Aktif Üye
Adı
Ercüment
Sitede sorun oluşunca. "Tamda yarınki LRF etkinliğini netleştiremeden revamı bu" dediğimde bürodaki anlamsız bakışlarla gözgözeydim :)

İsottevfik

Daimi Üye
Adı
İsot Tevfik SARI
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Aynı sıkıntıyı bende yaşadım. @oktay16 arkadaşımı arayarak siteye giremediğimi belirttim. Sağolsun ufak bir bilgilendirmeden sonra Cleanner ve AVG antivirüs programından tarama yaparak sorunu giderdim.

Son düzenleme:
B

BS Okuru

Misafir
@Dystopia

Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later

gun ıcersınde sureklı bu sıkıntı devam edıyor??? boyle bır konu daha once acıldıgı ıcın yenıden bır konu acmıyım dedım sıteye saldırımı oluyor servıs saglayıcı ıslemcısı sanırım yuk altında ?