Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galata ve Unkapanı Köprüsü, Karaköy, Eminönü, Sarayburnu Balık Durumu..

Yasinn

Daimi Üye
Adı
Yasin

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hadi hayırlı uğurlu olsun...Balıkta titretmiştir maşallah Ben de Eminönü iskele akşam suyu bi yemli takım yem Midye ile izmarit e başliyim susmak bilmeden konuşan yediğini içtiğini denize atan turistik ilçemizin turist leri ile...
her yerde yemciler vardı , köprüden de kafamıza kurşun atıyorlardı.Açıkçası ortam keyifsizdi ama şans kısmet işte.

Balık bir anda bastı ve direk derine doğru güçlü asılmaya başladı , iyi kalama aldı.Kalamayı sıkıp çekmeye başladım.

ip 0,5pe , lider 0,23mm , makine helios 20x 3kg drag ile zorlandı ama kamış crosscast 3-9 dirayetli olunca zorlanmadan çekip çıkardım.Kamışı satmayı düşünüyordum ama bu avdaki dirayeti bu kararımı gözden geçirmeme sebep oldu diyebilirim.

Yasinn

Daimi Üye
Adı
Yasin
Dün akşamdan bir rapor yazalım maksat hareket olsun önce bir Karaköy rıhtım yaptım nedir ne değildir derken biraz mide çıkarıp döndüm Eminönü köşede patur putur izmarit vuruyor yakala bırak yakala bırak derken akşam oldu erken ,bi güzellik'ten de resim aldık
IMG_20190618_212332.jpg

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cuma gecesi raporu : Yenikapı az da olsa istavrit yapıyordu.

Önce lrf sonra yemli denedik verimsizdi.

Çapari ile alanları görünce baby jig atmaya başladık ve verim aldık.

Ancak balık çok nazlı ve ufaktı.Adam başı 5-10 arası alındı.

Sonra da Sirkeci’ye döndük yemciler kefalciler her yeri istila etmiş.Keyifsizdi, teke ile iskorpit aldık .Ben ayrılırken Ramazan kardeşim hala atmaya devam ediyordu.

Bu da gecenin yürek yemiş yengeci
2F55836E-FBF7-423B-9665-22CB6CE2C93F.jpeg

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif