Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Gerçek Balık derisinden Popper çalışmam / El yapımı sahte balıklarım

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
gerçekten uzunca zamandır çalışmalarınızı izliyorum tek kelimeyle muhteşemsiniz :)bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim:)
Eksilmeyen ilginize teşekkür ederim arkadaşım. Yenileri oldukça siz değerli dostlarımla paylaşmaya devam edeceğim. Selamlar.

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
mükemmel ötesi zargana derisini değerlendirebilirmisin yada istavrit müthiş olur hakikaten süper vallahi böyle birşey ilk defa görüyorum hem rapala hem azim

tebrikler

Beyefendi

Daimi Üye
Adı
ALİBABA TROFER
bunu ticarete dökersen müthiş para kazanırsınız seri üretebilirseniz eğer

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
mükemmel ötesi zargana derisini değerlendirebilirmisin yada istavrit müthiş olur hakikaten süper vallahi böyle birşey ilk defa görüyorum hem rapala hem azim

tebrikler
bunu ticarete dökersen müthiş para kazanırsınız seri üretebilirseniz eğer
Sardalya ve hamsi gibi zar şeklinde olup da çabuk eriyen deriler hariç hemen her türlü deriyi kullanma imkanı olabilir diye düşünüyorum. Sırası geldikçe denemeyi düşünüyorum. Bu gerçek balık derisi kullanarak ilk denememdi ve sonuç gayet başarılı bence de.
Ticari boyutta seri üretimden ziyade vakit oldukça, özel sipariş ile dostlarla alışveriş düşünülebilir.
Değerli yorumlarınız için de çok teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.

KARAGÜLLE

Üye
Adı
Salih KARAGÜLLE
Bu işi ilerleteceğinizden çok emindim ama buralara kadar gideceğini tahmin edememiştim.
Bundan daha gerçekçi bir sahte olamaz herhalde diyeceğim ama sahte demeye dilim varmıyor.
Çünkü gerçek olmuş.
Bravo diyorum başka da birşey demiyorum.:harika::

Moderatör tarafında düzenlendi:

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Özcan abi harika işler çıkartıyorsun,maşallah balık derisinden olana bayıldım.

Faruk Usta

Daimi Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Özcan abi harıka işlere imza atıyorsunuz ellerinze sağlık ,her konu açışınızda merakla tıklayarak ilgi ve hayret ile takıp ediyorum ,sizden bir ricam olacak birazdan resmini ekleyeceğim rover see(98) modelınden yapmazı istesem benım için acaba çok şey istemiş olurmuyum ,bende size benım el yapımım cam sahtelerden göndereceğim ,sevgi ve saygılarımla:) ağırlık 11 gr boy 10cm

Hür MOL

Aktif Üye
Adı
Hür MOL
Tebrik ederim, mükemmel çalışmalar gerçekten, emeğinize sağlık.

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
gerçekten harika olmuşlar abi eline emeğine sağlık

diverozcan

Aktif Üye
Adı
özcan ercivan
Bu işi ilerleteceğinizden çok emindim ama buralara kadar gideceğini tahmin edememiştim.
Bundan daha gerçekçi bir sahte olamaz herhalde diyeceğim ama sahte demeye dilim varmıyor.
Çünkü gerçek olmuş.
Bravo diyorum başka da birşey demiyorum.:harika::harika::harika::harika:
Teşekkür ederim Salih kardeş, takdire değer bulup da sarfettiğin güzel yorumların beni çok memnun etti. Yaptıkça daha farklı ve orijinal birşey ne yapabilirim diye düşünüyorum hep. Aklımda farklı projeler geliştirmeye çalışıyorum. Olabileceğini düşündüklerimi de hayata geçiriyorum. Sağolun siz değerli dostlarım da yorumlarınız ile beni destekliyorsunuz. Sevgilerimle.