Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video göztepede granyöz peşine düştük yine olanlar türlü türlü

turkerece

Aktif Üye
Adı
Turker Ece
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Balıkçılık hobisi uğruna balık peşine düştüğüm bu 2. balık avı güncesinde ağır takımlarla Granyöz balığına dönüp #ryujifishing sahteler ve daiwa shore jig takım kombini ile sığ mera maceralarımı ve ünlü Göztepe karantina avlarımı içeren bir video düzenledim. Burada candan dostlar edindim, hafif takımla Granyöz alan genç bir hobidaşıma yardım etme fırstı buldum. Balık avında yardımlaşmanın önemini sizlere yansıtmak istedim. Lider düğümlerinden olan mahin düğüm hakkında bilgiler aktarmaya çalıştım. Balık avcılığına gönül vermiş dostlar için yaşadığım bu balık avı anılarımı sizlerle paylaşmak istedim. Elbette efsane levrek videoları da yakında yolda . Beğenerek profillerinizde paylaşırsanız çok mutlu olurum. Abone olup yorum yapmayı unutmayın lütfen.
#atçekbalıkavı #bigfish #granyöz #jewfish #balıkçılık
Yorumlarınızı bekliyorum. Bildirimleri açmayı unutmayalım.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Türker
Avlanmaktan çok etrafına yardım etmeyi seviyorsun sanırım.
Bu, benim de yapmayı sevdiğim bir şey.

Bu videodaki o kaca Granyöz ve misinayı koparmadan çekmeyi başardığınız o koca paçavra.
Ne bulsak denize atma huyundan bir gün vazgeçebilir miyiz acaba?
Rast gelsin

turkerece

Aktif Üye
Adı
Turker Ece
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler Türker
Avlanmaktan çok etrafına yardım etmeyi seviyorsun sanırım.
Bu, benim de yapmayı sevdiğim bir şey.

Bu videodaki o kaca Granyöz ve misinayı koparmadan çekmeyi başardığınız o koca paçavra.
Ne bulsak denize atma huyundan bir gün vazgeçebilir miyiz acaba?
Rast gelsin
Teşekkürler abi avlanmayı tabii ki seviyorum ama etrafta bir şekilde kıvranan ya da yapamayacağını anladığım kişi görünce bir şekilde pimim çekiliyor. Bazen pişman olmuyor değilim ama her seferinde kaset başa sarıyor 🤗