Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hava Durumu Yorumlaması

ugursamsa

Aktif Üye
Adı
Uğur
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhabalar,

Bu haftasonu Ildır'dan tekne ile açılacağız. Umarım güzel bir av olur, çıkacak herkese de rastgele diyorum. Forumda arattırdım ama bulamadım. Havayı yorumlayabilen üstatlarımız vardır elbet. Örnek olması açısından haftasonu hava durumunu fotoğraf olarak ekliyorum. Yorum yapılırsa sevinirim. Hem de bilmeyenler olarak öğrenmiş oluruz.

Ekli dosyalar

Hasan79

Daimi Üye
Adı
Hasan SARIKAYA
Kan Grubu
A Rh Pozitif
o zaman rast gelsin..

FUCUCUOGLU

Üye
Adı
SAFFET FUÇUCUOĞLU
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle rast gelsin uğur arkadaş avlarınız daim olsun

wındfınder bu konuda oldukça yakın tahminlerde bulunan bir program.Sıcaklık 15 derece civarı rüzgar hızı maksimum 5 ila minumun 1 knot civarı ki buna sütliman denilebilecek bir hava rüzgar yönü lodos meltemi superforecast ını inceler iseniz dalga yüksekliğinide ( Wave height ) görebilirsiniz

selamlar

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cuma, cumartesi ve pazar hava durumu çok güzel... Kaptanınız işi biliyorsa verimli bir av yaparsınız... Umarım biz kıyıdan, siz açıktan güzel bir av yaparız... Hepimize rast gelsin :)

ugursamsa

Aktif Üye
Adı
Uğur
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tekrar merhaba, teşekkürler cevaplar için. Aslında bahsettiğim lodos olursa balık olur ya da olmaz gibi yorumlardı. Bir yerde okumuştum lodosa poyraza vs göre balık da değişiyor şeklinde yazılmıştı.