Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hereke - Dilovası - Muallimköy - Eskihisar - Darıca - Bayramoğlu Balık Durumu

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Bu gün öğleden sonra evden çıktım, Darıca ve Eskihisar' a baktım. İki tarafta da pek tat yoktu. Akşam dönerken Darıcaya tekrar uğradım. İri istavrit çıkmış ama kısa sürmüş geçmiş gitmiş. Topasan 10 tane alamamışlar. Ben de şansımı deneyeyim dedim. 5-10 atıştan sonra gedi balık 5'i bir yerde, biri atladı kayalara. Gerisi de gelmedi bir daha. Lüfer için yemlik tutmaya gelmiş bir balıkçıda boş dönüyordu onları da ona verdim. Ne de olsa biz de biliriz taze yem sıkıntısını. :D

Eskihisarda da millet hani tutuyordu. Ne tuttuğunu bilmeden. :D Birde kefal aldılar kum iskelesinden. 25-30 cm civarında vardı.

Hürriyet

Yeni Üye
Adı
Hürriyet ELÇİN
balık var aslında yerini uzun araştırmalı hava şartları istediğin balık hedefi oldumu balık mutlaka var ama derinde ama kıyıda :)

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Dün akşam Darıca-Bayramoğlu civarında 8 adet çinekop aldık. Boyutlar biraz tatsızdı. Limitleri zorlar cinsden. Ama sezon açılışı olması güzeldi tabii. Umarım büyüyerek devam eder.

vatos70

Aktif Üye
Adı
OKTAY ARIKAN
Dün akşam Darıca-Bayramoğlu civarında 8 adet çinekop aldık. Boyutlar biraz tatsızdı. Limitleri zorlar cinsden. Ama sezon açılışı olması güzeldi tabii. Umarım büyüyerek devam eder.
tebrikler bu güzel haber :)) bende bugun aksilik olmazsa kartal tarafında olacağım, sonucu yarın bildiririm.

hattan

Yeni Üye
Adı
Tanju Büyüksağiş
Hereke Yarımca tarafı ne zaman hareketlenecek bakalım.Sabırsızlıkla bekliyorum.

sabora

Daimi Üye
Adı
Sabahattin BORA
Sandaldan zoka ile çinekop tutmanın da tadını aldık bu gün. Darıca - Bayramoğlu açıklarında 9 çinekopu kandırdık. Bu da başka bir şeymiş.:D Yanlız etrafta gördüğüm işi bilen balıkçılar neredeyse at çek yapıyordu.

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sandaldan zoka ile çinekop tutmanın da tadını aldık bu gün. Darıca - Bayramoğlu açıklarında 9 çinekopu kandırdık. Bu da başka bir şeymiş.:D Yanlız etrafta gördüğüm işi bilen balıkçılar neredeyse at çek yapıyordu.
9 çinekop alıncaya kadar İşi öğrenseydin sende :D :D :D