Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İstanbul Avcılardan tum hobidaşlarıma selamlar

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif

cemalettin

Aktif Üye
Adı
cemalettin
Hoş geldiniz

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif

yasinbyk

Üye
Adı
Yasin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ve aleyküm selam hoşgeldiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yasinbyk

Üye
Adı
Yasin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Başlığınızı kirletmek istemem sadece bir konuda çok muzdaribim ve başlık istanbul oluncada bunu dile getirmek istedim yanlış bir cümle kullanırsam affola konu şu ki her zaman avlak yeri söylemeyen hobidaşlarıma saygı duymuşumdur neden mi çünki bizim insanımız malesef iyi niyeti su istimal ediyor iyilik olsun adam hobisinden zevk alsın diye söylüyorsun bi gidiyorsun mahvetmişler talan etmişler buna sonsuz saygım var güvenmediğiniz kimseye özel yerinizi söylemeyin ama benim üzüldüğüm nokta benim gibi bir çok genç bu hobiye gönül vermiş denize sevdalanmış orda huzur bulan derdini sıkıntısını oraya atan insan dolu ama insanlar o kadar kötü olmuş ki adamı bu sevdadan soğutuyorlar dünyanın parasını harcayıp malzeme topluyorsun alıyorsun eline kendine en yakın olan bir kıyıya gidiyorsun ve sen oranın yabancısı oldugun için alttan alttan bakışlar sen burda atamazsın tavırları her denizin bi acemisi olur neden yani bu tavırlar o insana orayı sevdirmek yardımcı olmak varken soğutmak neden haksız mıyım abilerim üstadlarım düşüncelerinizi merak ediyorum bu konuda kusurum olduysa affola ?

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Başlığınızı kirletmek istemem sadece bir konuda çok muzdaribim ve başlık istanbul oluncada bunu dile getirmek istedim yanlış bir cümle kullanırsam affola konu şu ki her zaman avlak yeri söylemeyen hobidaşlarıma saygı duymuşumdur neden mi çünki bizim insanımız malesef iyi niyeti su istimal ediyor iyilik olsun adam hobisinden zevk alsın diye söylüyorsun bi gidiyorsun mahvetmişler talan etmişler buna sonsuz saygım var güvenmediğiniz kimseye özel yerinizi söylemeyin ama benim üzüldüğüm nokta benim gibi bir çok genç bu hobiye gönül vermiş denize sevdalanmış orda huzur bulan derdini sıkıntısını oraya atan insan dolu ama insanlar o kadar kötü olmuş ki adamı bu sevdadan soğutuyorlar dünyanın parasını harcayıp malzeme topluyorsun alıyorsun eline kendine en yakın olan bir kıyıya gidiyorsun ve sen oranın yabancısı oldugun için alttan alttan bakışlar sen burda atamazsın tavırları her denizin bi acemisi olur neden yani bu tavırlar o insana orayı sevdirmek yardımcı olmak varken soğutmak neden haksız mıyım abilerim üstadlarım düşüncelerinizi merak ediyorum bu konuda kusurum olduysa affola ?

Haklısın elbette nitekim herkez kendi kısmetini tutar , yer. ben nice ustalar gördüm bogazda da galata da da belirli göllerde alaylı bakışları altında balıkları cekerken hırs a donusen kıskanç bakışları. sözum ona ustalar. ama Rabbimin Er REZZAK adını bilmeyenlere. bu iş gonul işi sabır işi kısmet işi . keyfını alanada dınlenme hemde zevk alma . nice balık acemisi arkdasım ilk seferınde ttuttukları o bir balık da yuzlerındeki mutluluk ve heycan , kısacası paylaşmakbir dua ve hoş vakıt gecirmek. kilolarca balıga bedeldir. PAYLAŞMASINI bilene.

yasinbyk

Üye
Adı
Yasin
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hay agzına sağlık abicim aynen öyle inan bana ben antalyada 3 ay boyunca gittiğim merada ilk bir ay da bir vuruş dahi alamazken o merada bize ustalık taslayan utanmasa denizin tapusu benim dicek insanların arasından geçen sezonun en büyük balıklarından birini tuttum mevzu burda balık tutmak da değil aslında içkimiz yok sigaramız yok tek para harcadığımız gönül verdiğimiz hobimiz bu ama insanlar benim gibi gençlere bu hobiyi daha da sevdirmek yerine soğutmak için ellerinden geleni yapıyorlar ben geçen sezon böyle problemler yaşarken sağolsun bi abim vardı bizi orda barındırmayan adamlara döndü dedi ki ne yaptığınızı zannediyorsunuz çocuklara böyle güzel şeylerden uzaklaştıralım da gidip esrara mı düşsün kötü alışkanlık mı edinsin dedi allah ondan ve onun gibi vicdanlı insanlardan razı olsun rabbim bizi iyi insanlarla karşılaştırsın

mallaca

Aktif Üye
Adı
Halil Barış Ş.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Herkese keyifli avlar dilerim

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KARAHANLI07

Aktif Üye
Adı
Metin Özgür Doğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoş geldin kardeşim.Ambarlı limanında nice güzel avlarım oldu zamanında...Aklına takılan bişey olursa sor mutlaka.Ne biliyorsam söylerim.RAST GELSİN...