Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Anadolu kavağında 2 nokta güzel balık yapıyor. Oralarda emekli amcalar tarafından işgal edilmiş oluyor :) Bu arada kavağın önünde salı gece 5 tane gırgır çeviriyordu kıyıdan ... Haftaiçi gitmek mantıklı ama haftasonu mangalcılar içip halaya kalkanlara hazırlıklı gitmek lazım :)

Letkoo

Yeni Üye
Adı
Latif
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
25 TL lik oltatalari hazirlamanin vakti geldi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ottoman

Aktif Üye
Adı
ibrahim
Anadolu kavagina ne zaman gitsem 15 er sarikanat var kovalarda. Çinekop bile yok ya sarikanat ya lüfer. Vakti olan arkadaslar anadolu kavagina gitsin. Kovalari bi gezsin. Dedigimi anlicak
çok taşlı kayalı olta atıcak (surf için) yer yok yaaa 2 sefer gittim spin için ideal bence..

memo

Yeni Üye
Adı
mehmet uskudar
Üsküdar beylerbeyi çengelköy kuleli vaniköy hattinda hizli bir tur attim. Aksam ustu istavrit alanlar olmus her noktada spin deneyen arkadaslar var alan yoktu. Kovalari gezdim kadar yemlide de alan henuz yoktu. Tam bu msj yazarken limon rengi sahteyle birtane çinokop geldi. Ruzgar kesti deniz sakin kalabalik fazlasiyla:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...