Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kargaci

Aktif Üye
Adı
özgür çakır
arkadaşlar boğazın avrupa yakasında bana spin için önerebilceğiniz bir mera varmı acaba spin olayında yeniyim önerebilceğiniz mera varsa özelden çok makbule geçer acaba sarayburnu tarafı spinle sarıkanat yaparmı özelden bir iki önericeğiniz yer varsa çok sevinirim.yoksa bu spin olayına başlar başlamaz bırakacaz bu gün kendime kamış olarak okuma v system spin kamiş 270cm 10-40gr makina olarak shimano catana 4000 fb aldım ilk deneme beş buçuk saat at çek boş

tween

Aktif Üye
Adı
okan çilingir
Ark sizden bi bilgi almak istiyorum misinami uzun zamandirki kullandığım için biraz eskidi sertlesmeye başladı o yüzden değişmek istedim sizce ip misinami normal bildiğimiz misinami yoksa renkli olan misinami alayım sizin tercihiniz ne olur.

rapalacim

Yeni Üye
Adı
Erkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tamm simdi oldu ben daha oncede siyaret etmistim urunleri tabi durumu bilmedigim icn hepsini cin menseyli zannetmistim sadece isim kullandigimizi zanetmistim emeginize saglik insallah olum sonuclar aliriz enkisa surede dukkana ugrayacagim umarim tum urunler mevcuttur
Turkond çarşamba gününden sonra dükkanda olacak. diğer tüm ürünler dükkanda var ustam , her zaman beklerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...