Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Öncellikle soğuktan korunmak için termal içlik şart. Bacaklar için termal içlik, yün içlik sonra da pantolon... içi polarlı su geçirmeyen pantolonlardan var ondan varsa tekrar yün içlik giymeye gerek yok. Üst için iki adet termal içlik üstüne polar sweetshirt, bir boyunluk ve rüzgrarı ve yağmuru engelleyecek muşamba olmayan mont tarzı bir şey. Kafada bere şart. İçi polarlı dışı yün bereler vardı decathlonda süper bir şey tavsiye ederim. Eller için ise eldiven tabii lazım, asıl püf nokta ise üşüyen ellerinizi ısıtmak için hiçbir şey yapmayın. Bir süre sonra soğuktan uyuşuyor ve soğu hissetmiyorsunuz zaten. :D Ayaklar için tracking ayakkabısı veya o tarz bir şey şart. Yün çorap ise olmazsa olmazlardan. Decathlon un avcı ürünleri bölümünde çok güzel çoraplar var ben aldım rahat ettim.
Ben o kadar içlik giyince robot gibi zor hareket ediyorum kıpırdayamıyorum :D

osmançubuklu

Aktif Üye
Adı
Osman Kırgıl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
22.01.2016 haliç.jpg

Dün haliçte balık var diye facebookta paylaşım yapmıştım haftasonu için tekne organizasyonu bile kuruldu. Bu sabahki haliçin hali. :) kıyıdan yakalanamıyormuş. Gündüz çapari gece de yemli alıyorlarmış.

3rdem

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sagolasin Erdem,
Benim şanssızlık spin avında, surfte merada balık varsa ama az ama çok illa oltama bişeyler gelir ;)
Haaa ama yine sağıma soluma iki tane dayı bulacak kadar şanslı mıydım, tabiki de öyleydim :D
:) evet dayilar surfü çok seviyorlar nedense :))

bateristtt

Yeni Üye
Adı
cengiz çetinkaya
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dün akşam Anadolu yakasında yemli denemeleri sonuçsuz kalmıştır :) suyun rengi çok kötüydü...

Suat YILDIZ

Daimi Üye
Adı
SUAT YILDIZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler bu havada super av olmuş :) Dun hem hava hem deniz + balik cok guzeldi.

plastikman

Daimi Üye
Adı
Olcay Tunçeli
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bence yun iclik termal iclik vs bir ton ekipmana onca para yigmaktansa benim yaptigim sekil aynen su.Istanbulda nerelerde var bilmiyorum fakat izmirde seri sonu urunler vs ler satan yerlerde kayak pantolonlari oluyor.Sezon ici fiyatlarinin nerdeyse yarisindan cok daha ucuza satiyorlar.2 adet almistim ikisininde markasi nike.Etkisi nasil derseniz soyle soylemeliyim eveli sene eskisehirde 10 gun civari kaldigimda yanima almistim pantalonu.-17 derecede gece vakti bacak kisimindaki 20 ser santimlik 2 hava fermuarini acmak zorunda kalmistim.Oyle boyle terletmediki icimde ne iclik ne birsey vardi.
Renk olarak gunluk kullanimada uygun cok daha giyilesi kaliplar mevcut.Bel uzunlugu nerdeyse goguse kadar yekpare sekilde sadece fermuar ile acilabiliyor.Bilek kisminda normal botlarin bagcik kancalarina gecirmek icin 4 er adet kalin lastikli iplerle ruzgar ve hava ile 0 temas sagliyorsunuz.Su+ruzgar gecirmemeside cabasi.Sporcular icin yapildigindan ag kismi vs tum eklemk yerleri ek olarak esnemeye pay birakilip guclendirilmis urunler var.Fiyatini hatirlamiyorum fakat aldigim vakit gercekden cok komik bir fiyata almistim.
Bence bu tur urunleri gozden gecirin derim.

Adı
Kenan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teşekkürler. Bu Sabah Fena Soğuk Vardı Ama Balıkta Çok İyiydi. Hava Aydınlandığında 9 a Kadar İyi Yaptı Sonra Kesti..
Balık Var Ancak Soğuğu Gözüne Kestirene. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...