Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Rastgele_

Daimi Üye
Adı
SERDAR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sabah suyun'da parmakların kamışa deydiği yerler resmen titriyor :) .Buna bi çözüm bulamadım , daha evvel ayaklarım ve özellikle parmak uçları resmen uyuşurdu .
Termal mest aldım o dertten kurtuldum tavsiye ederim , şu parmaklara'da bir çözüm bulsak -5 kadar sıkıntı olmazdı .

Arist34

Aktif Üye
Adı
Aris Abundance
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sabah suyun'da parmakların kamışa deydiği yerler resmen titriyor :) .Buna bi çözüm bulamadım , daha evvel ayaklarım ve özellikle parmak uçları resmen uyuşurdu .
Termal mest aldım o dertten kurtuldum tavsiye ederim , şu parmaklara'da bir çözüm bulsak -5 kadar sıkıntı olmazdı .
Usb Isiticili Eldiven Laptop Masaüstü Ut004 GittiGidiyor'da 198143195
usb den calisiyor cep telefon cikisina yada yedek powerbank alip ellerini her daim sicak tutabilirsin...motorsikletciler icin sarjli olanlarida var...
rastgele...

_Rastgele_

Daimi Üye
Adı
SERDAR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Usb Isiticili Eldiven Laptop Masaüstü Ut004 GittiGidiyor'da 198143195
usb den calisiyor cep telefon cikisina yada yedek powerbank alip ellerini her daim sicak tutabilirsin...motorsikletciler icin sarjli olanlarida var...
rastgele...
Bu tarz eldivenler avı zorlaştırıyor malesef , atış sırasın'da kamışa hakimiyet ve en önemlisi balığı iğneden kurtarırken eldivenleri çıkarmak gerekiyor malumunuz sonra eldivene sinen o koku ile eve girdiğimi düşenemiyorum :).

Arist34

Aktif Üye
Adı
Aris Abundance
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu tarz eldivenler avı zorlaştırıyor malesef , atış sırasın'da kamışa hakimiyet ve en önemlisi balığı iğneden kurtarırken eldivenleri çıkarmak gerekiyor malumunuz sonra eldivene sinen o koku ile eve girdiğimi düşenemiyorum :).
Bu durumda diger secenek cep sobasi denen 1 tl ye satilan 4 saat sicakligini koruyan pedler cep icine yapistirip elini cebine sokup isitabildigin kadar isitmak..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...