Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Istanbul boğazı ve çevresi balık avı raporları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ottoman

Aktif Üye
Adı
ibrahim

ErBo62

Aktif Üye
Adı
EREN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Banada balıklar gerçek gerisi fotoshop geldi, özellikle ayak ucu orda balık varmışta oynanmış gibi :D Furkan kardeşim son zamanlarda millet tek tük alıpta sen azmedip başarıp kovanı doldurduğun için oluyor bunlar ki iyide yapıyorsun :) helalin var tebrik ederim, sen bu azmi inovasyonla mı biledin :koptum:

Siyanur

Üye
Adı
Dilşat
bilgisayar teknisyeni olarak bende yorumu mu yapayım resim üzerinde photoshop veya farklı yardımcı programlarla renk açma aydınlatma netleştirme gibi uygulamalar yapılmış fakat resimde herhangi bir obje ekleme çıkarma veya var olan bir şeyi çoğaltma gibi bir işlem yapılmamış yani resim bütünlük olarak orjinal, fakat yinede yapılmış ise çok çok çok profesyonel biri tarafından yapılmıştır çünkü gözle anlamak mümkün değil kriminal ortamda anlaşılır şahsi kanaatim resim orjinaldir. Orjinal olmadığını söyleyen arkadaşların neresinin orjinal olmadığını belirtmesi ve ne yapılmış olabileceğini belirtmeleri lazım çünkü bireyi zan altında bırakıyorlar.

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
sevgili kardeşim Furkan ben güzel güzel düşüncemi yazdım ama doğru ama yanlış ben gördüklerimi yazdım ve yanıltıcı rapor yazılmaması gerektiğini vurguladım,resimde sağından solundan kesme photoshop vardır yokdur en iyisini sen bilirsin ben fikrimi yazdım sözümü esirgemem eğriye eğri doğruya doğru bilirsin beni,

2 gün önce tututğun balıkları 4 gün sonra tuttuğun balıklarla birleştirip resimler çektiğinide biliyorum ben,
merada balıkları birleştirip hepsini ben tuttum diye raporlar paylaştığınıda biliyorum ben,

sadece yanlış yolda olduğunu belirtmek istedim,sende karakterimi şahsımı yerler altına aldın vallhi helal olsun Furkan,
şimdi sana alkış yapanlarada iki çift söz yazardım ama olay uzayacak yeri burası değil en yakın zamanda evine geleceğim bir akşam kısmetse

Misafir kabul edersin herhalde.

Rapalacı

Daimi Üye
Adı
FURKAN ®
Kan Grubu
B Rh Pozitif
sevgili kardeşim Furkan ben güzel güzel düşüncemi yazdım ama doğru ama yanlış ben gördüklerimi yazdım ve yanıltıcı rapor yazılmaması gerektiğini vurguladım,resimde sağından solundan kesme photoshop vardır yokdur en iyisini sen bilirsin ben fikrimi yazdım sözümü esirgemem eğriye eğri doğruya doğru bilirsin beni,

2 gün önce tututğun balıkları 4 gün sonra tuttuğun balıklarla birleştirip resimler çektiğinide biliyorum ben,
merada balıkları birleştirip hepsini ben tuttum diye raporlar paylaştığınıda biliyorum ben,

sadece yanlış yolda olduğunu belirtmek istedim,sende karakterimi şahsımı yerler altına aldın vallhi helal olsun Furkan,
şimdi sana alkış yapanlarada iki çift söz yazardım ama olay uzayacak yeri burası değil en yakın zamanda evine geleceğim bir akşam kısmetse

Misafir kabul edersin herhalde.
Sürekli açığımı aradığın için artık seninle av yapmıyorum. Anlaşıldı beni düşmanın bellemişsin.
Sana gel meraya dedim, gel olta atma hakemlik yap balıkları falan say.
Madem av yapmayı beceremiyorsun beni de suçlama yeter artık ya.
Baksana yine başladın yalan yanlış yazılara bravo ne diyeyim.
Anlam veremiyorum gerçekten. Herşeye muhalefetmi senin işin.
Evime gelmene gerek yok, sıkıntın varsa mesaj at ben gelirim.
İstersen bana dayakta at, abimsin elim kalkmaz saygılıyımdır.
Beni suçlamaya karalamaya devam et.
Bu yaptıkların bütün iyiliklerini gölgeledi artık seninle işim yok.
Balığın insanı değiştirmesi böyle birşey, ben değişmem.
Zaten meralarda neler çekiyorum burada sen çatıyorsun.
Yazıklar olsun başka da birşey demiyorum.

Son düzenleme:

Dejavu

Aktif Üye
Adı
volkan kapar
Bence büyütülecek birşey yok, resimde bir effect vermişsin o da arkadaşları yanıltmış, yani resimde oynama var mı? - var, ama bu iyi niyetli bir effect sadece.. demek ki kullandığın program bir yerden iyi birşey yaparken diğer taraftan yanıltıcı bir durum oluşturabiliyor, bunu da göz ardı etme bence, tabi keşke özelden sorsalardı aranızdaki husumete hürmeten...
Zaten bu işi bilen birisisin anladığım kadarı ile, eve gelmeler gitmeler luzumsuz tabirler... Olur böyle şeyler hepinize bol şans

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Bence büyütülecek birşey yok, resimde bir effect vermişsin o da arkadaşları yanıltmış, yani resimde oynama var mı? - var, ama bu iyi niyetli bir effect sadece.. demek ki kullandığın program bir yerden iyi birşey yaparken diğer taraftan yanıltıcı bir durum oluşturabiliyor, bunu da göz ardı etme bence, tabi keşke özelden sorsalardı aranızdaki husumete hürmeten...
Zaten bu işi bilen birisisin anladığım kadarı ile, eve gelmeler gitmeler luzumsuz tabirler... Olur böyle şeyler hepinize bol şans
merhaba yazdığınız için söylüyorum yanlış anlaşıma olmasın furkanla yediğimiz içdiğimiz birdir, evimiz işimiz yolumuz birdir yanlış anlaşılmasın.

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Arkadaslar merhabalar bir sorum olacak salina 3 parca ile 200 gr calisan oldumu.verim alabildimi atislarda.yorumlariniz icin simdiden tesekkurler
Akif merhaba, kamışı hiç düşünmeden alabilirsin..200 gr 230 gr da sonuna kadar abanıp atabilirsin..ben 250 gr atmadım, bazen akıntı çok olunca Erol sağ olsun 250 gr mı benim için atıyor..Hatta balıkçı kenan da dün merada karşılaştım 250 gr atıyordu...merada kimse balık yakalayamadı saat 10 a kadar merada idim sadece 2 tane balık yakaladım benden başka kimsede alamadı...kenan ile konuştuk ,öğleden sonra yapabilir diye fikir oluştu...bende rahatsız olduğum için saat 10 gibi meradan ayrıldım...hem hasta hem avda ne işin var diyenler olur,Sabah suyu yapıp en azından 10/15 arası balık yakalayıp,Anadolu yakasında Babamlarda kaldığımız için onlara boğaz balığı yedirmekti niyetim..Kısmet değilmiş giderken 2 balığıda kenan ın kovaya attım..rast gelsin deyip yola koyuldum..akıntı çok fazla değildi..uzak atış yapıp dip suyu,bazen orta suyu denedim..kaşık,limon ,beyaz farklı renklerde rapala denedim,balıklar limon takılı iken geldi..@Erol61 senin tek gözlü katili boğazın derin sularında bıraktım ,:) hakkını helal et..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...