Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

istanbulda canlı yem nerden bulunur?

SinanSinan

Aktif Üye
Merhaba BalıkSevdalıları,
istanbulda yaşıyorum ve canlı yem kullanmak istiyorum.
boru kurdu, kurt çeşitleri, sülünez, madya, mamun, teke gibi yemleri nerelerden temin edebiliriz.
yardımcı olan abilere dostlara şimdiden teşekkürler.

Denizpaşa

Üye
Adı
Deniz PAŞA
Mayıs gibi bollaşır. Özellikle eşkina kıyılamaya başladığında.

leventt

Aktif Üye
Adı
leventt
Boru kurdu için Kadıköyde yer tarif edebilirim(kadıköy otobüslerinin kalktığı yerin arkasındaki kapalı cafelerinin bitiminde anahtarlık vb ürünler satan bir zatı muhterem var ben hep ondan alıyorum olta ve çaparı filanda satıyor.Bana özelden telinizi yollarsanız en kısa zamanda sorar size geri dönüş yaparım) .Ama bu işin mevsimi varmı elinde varmıdır yokmudur bilmiyorum..

SinanSinan

Aktif Üye
Boru kurdu için Kadıköyde yer tarif edebilirim(kadıköy otobüslerinin kalktığı yerin arkasındaki kapalı cafelerinin bitiminde anahtarlık vb ürünler satan bir zatı muhterem var ben hep ondan alıyorum olta ve çaparı filanda satıyor.Bana özelden telinizi yollarsanız en kısa zamanda sorar size geri dönüş yaparım) .Ama bu işin mevsimi varmı elinde varmıdır yokmudur bilmiyorum..
teşekkürler levent abi. özelden mesaj attım.

toprak126

Üye
Adı
BAKİ TOPRAK
Sana en yakın yer,B.çekmece E 5 üzerinde MİNİK tekne ve olta malzemeleri dükkanı.Ben 1 ay önce sordum,Bahar ve yaz aylarında getirttiklerını söylediler.Dükkan tel.882 62 38 istersen bi sor.

SinanSinan

Aktif Üye
Sana en yakın yer,B.çekmece E 5 üzerinde MİNİK tekne ve olta malzemeleri dükkanı.Ben 1 ay önce sordum,Bahar ve yaz aylarında getirttiklerını söylediler.Dükkan tel.882 62 38 istersen bi sor.
çok teşekkür ederim. yardımlarınız için. burası ihtiyacımı karşılar gibi.