Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video İzmir Körfezini Granyöz Bastı

Gorkembjk

Aktif Üye
Adı
Görkem
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Teşekkürler. Ben karşının balıkçısıyım Foça'da kıyıdan hiç av yapmadım :D
Ben teşekkür ederim🙂 yazın da körfezin herhangi bir yerinden sizin yaptığınız avlar gibi avlar yapmak mümkün mü mera sormuyorum sadece temmuz ağustos aylarında da verimli oluyor mu onu merak ettim.

gkys

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben teşekkür ederim🙂 yazın da körfezin herhangi bir yerinden sizin yaptığınız avlar gibi avlar yapmak mümkün mü mera sormuyorum sadece temmuz ağustos aylarında da verimli oluyor mu onu merak ettim.
Temmuz - Ağustos aylarında körfezin her yerinde çipura çalışır. Belirttiğiniz kamışla gece mamun gündüz yengeç ile çok güzel çipura avları yapabilirsiniz.

Gorkembjk

Aktif Üye
Adı
Görkem
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Temmuz - Ağustos aylarında körfezin her yerinde çipura çalışır. Belirttiğiniz kamışla gece mamun gündüz yengeç ile çok güzel çipura avları yapabilirsiniz.
Teşekkür ediyorum %98 oranında lrf ile avlandığımdan hep silikon kullanıyorum yem ya da canlı yem kullanmıyorum. Bir de marmarada silikonla iyi kötü balıklar alıyoruz. Fakat sahte ve jigle şöyle doya doya balık tutamadım🙂 niyetim daha çok bu yönde. Videonuzdaki gibi şöyle sessiz sakin bir ortamda böyle güzel bir av yapabilmek hep hayallerimi süslüyor.

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Gökay bu güzel paylaşım için bir teşekkür ve tebrik yetmez.
1- Ders niteliğinde yavaş uzun jerk aksiyonun için ( Arkadaşlar kol hareketine geçişte kalkış sırasında ve hareket sonunda hattı yatırırken yapılan bilek hareketine dikkat edin. Gökay extradan kendine özgü bir yorumda katmış siz ondan bağımsız kendi stilinizi çalışabilirsiniz).
2- Yine ders niteliğinde kontrollu ve sınırlı pop up tekniğin için (arkadaşlar mücadele sırasında kamışın asla yüksek açılara çıkmadığına ama ufak bir pompalamayla boşluğun nasıl alındığına dikkat edin).
3- Yine ders niteliğinde makina - kamış kordinasyonun için ( arkadaşlar kamış açısındaki küçük düzeltmelerle hem makina torkuna binen güç hem kamışa binen güç çok iyi dağıtılmış , daha düşük açılarda makinayı- daha yüksek açılarda ise kamışı ve hattı zorlarsınız).
4- Yine ders niteliğinde vicdani limitlerin için Çokk ama çokkk teşekkürler kardeşim.
En kısa zamanda O Certate makinanın hakkını verebilecek bir spin kamışa ulaşman dileğimle. Hep Rast Gelsin,Tebriklerrr .

Son düzenleme:

Gorkembjk

Aktif Üye
Adı
Görkem
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Şimdi ben granyözlerin bindiği anları hızı 0.50 yapıpta tekrar tekrar izlemez miyim akif abi😀 sen yeter ki bize yol göster.

smucuk

Daimi Üye
Adı
Selçuk
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Çok büyük tebrikler. Sizin gibi hobidaşlara her daim rasgelsin.

gkys

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Gökay bu güzel paylaşım için bir teşekkür ve tebrik yetmez.
1- Ders niteliğinde yavaş uzun jerk aksiyonun için ( Arkadaşlar kol hareketine geçişte kalkış sırasında ve hareket sonunda hattı yatırırken yapılan bilek hareketine dikkat edin. Gökay extradan kendine özgü bir yorumda katmış siz ondan bağımsız kendi stilinizi çalışabilirsiniz).
2- Yine ders niteliğinde kontrollu ve sınırlı pop up tekniğin için (arkadaşlar mücadele sırasında kamışın asla yüksek açılara çıkmadığına ama ufak bir pompalamayla boşluğun nasıl alındığına dikkat edin).
3- Yine ders niteliğinde makina - kamış kordinasyonun için ( arkadaşlar kamış açısındaki küçük düzeltmelerle hem makina torkuna binen güç hem kamışa binen güç çok iyi dağıtılmış , daha düşük açılarda makinayı- daha yüksek açılarda ise kamışı ve hattı zorlarsınız).
4- Yine ders niteliğinde vicdani limitlerin için Çokk ama çokkk teşekkürler kardeşim.
En kısa zamanda O Certate makinanın hakkını verebilecek bir spin kamışa ulaşman dileğimle. Hep Rast Gelsin,Tebriklerrr .
Akif abi çok teşekürler teknik yorumların benim için çok kıymetli.
3. maddede belirttiğin durumu bilerek yapacak kadar teknik uzmanlığım yok. :oops:
Sadece makinaya güveniyorum limitlerini görmek sınırlarını biraz zorlamak istediğimden pompalayarak full kamışı kullanmak istemedim.
Bunu yaparken de işin mantığına biraz aşinalık ve içgüdüsel olarak istemsizce doğru tekniği bulmuşum demek ki.
Videoyu dediğin maddelere dikkat ederek tekrar tekrar izleyip bilinçli yapmaya gayret göstereceğim.

gkys

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif

gkys

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif