Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kamış önerisi

Umut19

Aktif Üye
Adı
umut
Kan Grubu
A Rh Negatif
daha çok anadolu yakası maltepe kartal hattı istavrit çapari ve şamandıralı av için azda olsa belki yemli çinekop da olur bir kamış arıyorum boğazla işim yok pek . 3.90 mı 4.20 mi yada marka model memnun oldugunuz kamış önerileriniz varsa bekliyorum ustalardan teşekkürler

Faryalı

Aktif Üye
Okuma Carbonite 3.90 alternatiflerinin arasına alabilirsin. Hala kullanmaktayım.
Araba bagajına rahat sığar ve çok hafiftir. 3. yılım kamışla küf-pas denen bir şey yok.

Armagann

Yeni Üye
Adı
Armagann
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Albastar Flores 2265 kamışını kullanıyorum. Kamış Çok hafif ve vuruş hassasiyeti için ucu esnek, yemli ve istavrit için işimi görüyor. Gezer fincanlı ve kapalı boyu biraz uzun bilginiz olsun. Maltepeden almıştım, alternatifleriniz arasına bunu da koyabilirsiniz.
İstavrit için; ucu hassas olan (çok da esnek olmayan), hafif ve boy olarak ideali 4.10-4.20 m olan (3.90 da iyi ancak almışken 4.20 alın derim) çoğu kamış işinizi görür, ilk etapta aman aman pahalı bir kamışa ihtiyaç olmaz o meralarda zaten 50-60 gr a kadar çalışılıyor.

harunuğur

Yeni Üye
Adı
harun
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Albastar Flores 2265 kamışını kullanıyorum. Kamış Çok hafif ve vuruş hassasiyeti için ucu esnek, yemli ve istavrit için işimi görüyor. Gezer fincanlı ve kapalı boyu biraz uzun bilginiz olsun. Maltepeden almıştım, alternatifleriniz arasına bunu da koyabilirsiniz.
İstavrit için; ucu hassas olan (çok da esnek olmayan), hafif ve boy olarak ideali 4.10-4.20 m olan (3.90 da iyi ancak almışken 4.20 alın derim) çoğu kamış işinizi görür, ilk etapta aman aman pahalı bir kamışa ihtiyaç olmaz o meralarda zaten 50-60 gr a kadar çalışılıyor.
Merhaba Armağan Bey,
Albastar Flores 2265 kamışı almayı düşünüyorum,sizinde yazınızı görünce sormak istedim, hala kullanıyormusunuz, tavsiye edermisiniz

Erdem82

Daimi Üye
Adı
ERDEM
Albastar Flores 2265 3.90m istavrit için ideal ve hafif bir kamış. Hiç maceraya girip 4.20m almaya değmez hem 40g daha ağırlaşır hem de hassasiyet azalır.

Armagann

Yeni Üye
Adı
Armagann
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba Armağan Bey,
Albastar Flores 2265 kamışı almayı düşünüyorum,sizinde yazınızı görünce sormak istedim, hala kullanıyormusunuz, tavsiye edermisiniz
Merhabalar, açtığınız son konuya da cevap yazdım :)