Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kamış Tavsiyesi...

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Nomura biraz sert exceler kamışa göre, akira kullanmadım çok yorum yapamıyorum bu nedenle, exceler esnek bir kamış özellikle jighead silikon kombinasyonunda çok güzel çalışıyor. 1-9 atar aralığı olmasına rağmen 0.5 - 5 kamışlar kadar esnek.

Lovless

Aktif Üye
Adı
GökaLp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Nomura akira ve daiwa exceler arasında kaldım bu hafta sonu gidip yakından görüp karar vereceğim hepinize teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

gencery

Aktif Üye
Adı
gencery
Nomura akira ve daiwa exceler arasında kaldım bu hafta sonu gidip yakından görüp karar vereceğim hepinize teşekkür ederim değerli yorumlarınız için
Fiyatları aynı mı ?
Ben Akira'yı çok beğenmiştim , sonra nasıl olduysa okuma lrf-s 228 cm 1-9gr alıp çıktım.
Nomuranın Hiro Street modelinede bir bakın.Benim ayırdığım bütçenin üzerinde olduğu için bakmamıştım ama çok güzel görünüyordu.

Son düzenleme:

Lovless

Aktif Üye
Adı
GökaLp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fiyatları aynı mı ?
Ben Akira'yı çok beğenmiştim , sonra nasıl olduysa okuma lrf-s 228 cm 1-9gr alıp çıktım.
Nomuranın Hiro Street modelinede bir bakın.Benim ayırdığım bütçenin üzerinde olduğu için bakmamıştım ama çok güzel görünüyordu.

Tavsiyenizi değerlendiririm teşekkürler.

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Nomura biraz sert exceler kamışa göre, akira kullanmadım çok yorum yapamıyorum bu nedenle, exceler esnek bir kamış özellikle jighead silikon kombinasyonunda çok güzel çalışıyor. 1-9 atar aralığı olmasına rağmen 0.5 - 5 kamışlar kadar esnek.
Daiwa ecxeler +1 en yakin zamanda edinicem :harika:

dimanas

Yeni Üye
Lineaeffe Surf Mill Karbon Surf Kamış 220Gr Atar 420Cm bu kamışı tavsiye edermisiniz