Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Karadeniz bölgesi genel balık durumu, avlak yerleri ve av raporları

hasandh

Aktif Üye
Adı
Hasan
Merhaba arkadaşlar forumda karadeniz adına gerek balık durumu gerek avlak yerleri ve gerekse de av raporları adına derli toplu bir konu göremedim. Artık bu başlık altında karadeniz şehirlerine ait balık durumunu av yerlerini ve av raporlarını paylaşabiliriz.

Yöneticilerden de ricam eğer uygun görürseler konuyu sabitlemelerini istiyorum.

Herkese rastgelsin, iyi forumlar ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

hasandh

Aktif Üye
Adı
Hasan
Bence olmycak çünkü
kara deniz bölgesi büyük bir bölge olduğu için he şu şekilde olcağıni zannediyorum il il yazılı olarak tabi oda yönetıcye kalmiş bir şey ama könu olarak güzel olur
evet bende ilk başlarda konunun geniş olacağını düşündüm ancak forumda karadeniz bölgesinden cok kisi yok. bundan dolayı tek tek şehirleri yazarak konu açmak da luzümsuz olur dedim. Zaten konuya yazacak olan arkadaşlar şehirlerini belirtirse olayı çözmüş oluruz herhalde

ashraf

Daimi Üye
evet bende ilk başlarda konunun geniş olacağını düşündüm ancak forumda karadeniz bölgesinden cok kisi yok. bundan dolayı tek tek şehirleri yazarak konu açmak da luzümsuz olur dedim. Zaten konuya yazacak olan arkadaşlar şehirlerini belirtirse olayı çözmüş oluruz herhalde

İnanın ki İstanbul bölgesinden daha fazla oralarda balık peşinde olan var birsi benim

Musti.barut

Daimi Üye
Konunun sabitlenmesi faydalı olacağını düşünüyorum ben bir trabzon lu olarak Karadenizin iç ve deniz suları avlak ve balık popülasyonu açısından zengin ancak saklı hazine edasında.
İlerleyen zamanlarda bu bölgelerden ve bu bölgelerde av seyahatine çıkacak olan vede forumdaki üye sayısının artışı bu bölgelerdeki av raporunu bu konu altından okuyacağımızı umuyorum

hayalet avcısı

Daimi Üye
konuda doğu karadeniz için yazıyor ama yinede yazayım çatalca yalıköyde sabahın ilk ışıklarından öğlene kadar ara vererek yaptığım spin avında balık yoktu,öğleden sonra çapari deneyende oldu ama oda bişey alamadı 15-20 gün sonra bidaha deneyecem sonucu buraya yazarım

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
bu aralar karadenizin ölü zamanları.ağustos ortaları başlar kısmetse...

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ehhh hadi vira bismillah raporları görelim :) #trakonya görelim raporlarını :)

a-fisherman

Aktif Üye
Reis trakonya deme :)) sakata gelmeyelim sonra