Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

KAŞ HAKKINDA BiLGiSi OLAN VARMI (SPiN)

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaslar kaş ta aksam suyunda ve sabah spin denemeler yapmayi düşünüyorum bölge hakkinda bilgisi ve tavsiyesi olan tiyo verirse çok makbule geçecek (konu basliginda acil kelimesini sevmiyorum ama bilgi acil lazim :) )

HEPINIZE KEYIFLI FORUMLAR

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Arkadaslar kaş ta aksam suyunda ve sabah spin denemeler yapmayi düşünüyorum bölge hakkinda bilgisi ve tavsiyesi olan tiyo verirse çok makbule geçecek (konu basliginda acil kelimesini sevmiyorum ama bilgi acil lazim :) )

HEPINIZE KEYIFLI FORUMLAR
Bilsem dükkan senin Yekta ;)

Umarım yardımcı olacak birileri çıkar ve güzel avlar yapabilirsin. Olmadı tecrübelerine dayanarak bir yer bulup kafanı boşaltırsın

Rast gelsin...

Babali07

Aktif Üye
Kas ta gemi capasina yem Bağlasan balik yakalarsin
At çek yapmadim orda ancak sinavritlerin kafasına odunla vurup yakaladigi baligi kurtaramamisti dayioglu gecen yaz minanir avliyoduk kayadan
Orasi gerçek bir balik cenneti
Kullanicagin takim büyük baliklara uygun olsun yoksa uzulursun oranin baliklari iri oluyor biraz
Avlak olarak Kaş'in etrafında tenha gördüğün her yer uyar
At cekte sinavrit lambuka akya kuzu barakuda en sık alacagin balik olur oralarda

ozkan_askan

Aktif Üye
Kalkanda 2 yaz önce 1 balıkçıya rica etmiştim , sabah balığa çıkarken beni de al, tüm yakıt masrafını ben vereyim demiştim , ama sahil güvenlik ceza yazıyor diye beni reddetmişti :D bende mecbur kıyılarda oyalandım . Bol miktarda sokar balığı ve balon balığı var . Tekne ile avlanacaksanız eğer sırtıyla lambuka , akya rahatlıkla alınabilir diye düşünüyorum. Belki Jig bile deneyebilirsiniz . Seçenek bol oralarda.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cok ruzgar var kiyidan spin yapicam yemli takim getrmedin malesef aksam suyuna bakicam yanimda kuvvetli spin takimda var normal ide var bende saglamini dusunuyordum sagolun

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Balığı bilmem de Delibakkal No:11 Likörhanesinde demlene bilirsin abi.
İstanbulun en iyi barmenlerinin mekanıdır.Balıkla işleri olsa hemen arar sorardım ama bilmezler:)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Balon peşine düş, balon..
Her halta atlar, devasa boylarda olanları da var..
Tek sorunu balığın işe yarar olmaması ama hiç yoktan popülasyondan 3-5 tane eksiltirsin.. :)

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Balon peşine düş, balon..
Her halta atlar, devasa boylarda olanları da var..
Tek sorunu balığın işe yarar olmaması ama hiç yoktan popülasyondan 3-5 tane eksiltirsin.. :)
kirdim gecirdim gorev basari ile tamamlandi sahte kutusunda yipranmis sahte namina birsey sabah suyu itibari ile kalmaz merak etmeyin.

Saka bir yana avlamasi cok zevkliymis :)

kgndz

Üye
Adı
Kemal
15 yıl Kaş'ta avlanmış biri olarak bu mevsimde spin ile en olası av büyük turna ve az bir ihtimalle sinarit olabilir. Kaş'ın Kalkan çıkışında merkezden 3-4 km sonra Akçagerme plajı yanında bir dinlenme alanı var, yanından deniz kenarına iniliyor. Oradan deneyebilirsiniz. Turna yakalamak için sahte önerim şiddetle sarı kırmızı tonlardaki sahteler. (Not: Turna akşam suyunda hava karardıktan sonra da av verir.)

Şimdiden rastegele.

Kemal