Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Keyifli Bir Cumartesi Gecesiydi (08.05.2010)

Çağatay Yılmaz

Aktif Üye
Adı
Çağatay Yılmaz
Tebrikler, Cem bey. Güzel bir av olmuş. Sabırla beklemenizin karşılığını almışsınız. Sizin daha önceki avlarınızı da okumuştum. Benim sizin ekipte en çok hayranlık duyduğum husus, neredeyse her hafta sonu, botunuzla bir sürü ekipmanla, taa İzmir'den kalkıp kilometrelerce yol gidip av yapmanız. Amatör ruhu bu olsa gerek. Ama işte karşılığını da alıyorsunuz. Bir kez daha tebrik ederim. Bundan sonraki avlarınız daha bereketli olsun.

alpperr

Üye
Adı
Alper DEMİR
çok keyifli bir av olmuş...
Bu arada kullandığınız kafa lambası energizer marka heralde....
Aynı kafa lambasından geçtiğimiz ay bende 1 tane aldım, balık sevdalısı arkadaşlarımıza kesinlikle önerebileceğim bir kafa lambası... Performanslı sayılabilecek bir lamba ve uygun fiyatlı... Lütfen bu yazdıklarımı reklam olarak algılamayın tamamen bir kullanıcı olarak yazıyorum bu yazdıklarımı... Moderatörlerimiz uygun bulmazlarsa editlenebilir veya silinebilir... ;-)

C.POLAT

Daimi Üye
Adı
Cem POLAT
Tebrikler, Cem bey. Güzel bir av olmuş. Sabırla beklemenizin karşılığını almışsınız. Sizin daha önceki avlarınızı da okumuştum. Benim sizin ekipte en çok hayranlık duyduğum husus, neredeyse her hafta sonu, botunuzla bir sürü ekipmanla, taa İzmir'den kalkıp kilometrelerce yol gidip av yapmanız. Amatör ruhu bu olsa gerek. Ama işte karşılığını da alıyorsunuz. Bir kez daha tebrik ederim. Bundan sonraki avlarınız daha bereketli olsun.
Çok teşekkür ederim Çağatay abi,haklısınız bu amatör ruh ve balık sevdası olmaza yapılacak iş değil ,bunu anlıyamayanlar bize siz delisiniz botun üstünde bütün gece beklenir mi diyorlar,artık bizde böyle laflara alıştığımızdan gülüp geçiyoruz,botu arabanın üstüne bağlayıp toplam yaklaşık 250 km yol katetiyoruz dönüşte yolu haliyle uykusuz ve yorgun oluyorsun ben mesleğim icabı ,aynı gün dinlenmeden çalışmak zorunda kalabiliyorum ,ama hiç şikayetçi değilim,sağlıcakla kalın :)