Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kocaeli, İzmit, Marina, Hereke, Gölcük, Değirmendere, Karamürsel BALIK DURUMU

midnigth

Aktif Üye
Adı
ömer baykal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bugün Değirmendere tarafında avlanıyordum LRF takımımla 2 adet zargana aldım. Biri çok ufaktı ve saldım. Diğeri trofeydi ve alıkoydum. Yanımdaki arkadaşlar da 2'şer ve 1'er tane aldılar. Yakaladığım balığı ayıklamadan buzluğa koymak gibi bir hata yaptım yalnız :) Umarım tadı bozulmaz.
Top arkasi yemle mi aldiniz ?

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bugün Değirmendere tarafında avlanıyordum LRF takımımla 2 adet zargana aldım. Biri çok ufaktı ve saldım. Diğeri trofeydi ve alıkoydum. Yanımdaki arkadaşlar da 2'şer ve 1'er tane aldılar. Yakaladığım balığı ayıklamadan buzluğa koymak gibi bir hata yaptım yalnız :) Umarım tadı bozulmaz.
Ben tüm balıkları hiç ayıklamadan tuzlu suyla atarım buzluğa, ayıklarsak asıl tadı bozuluyor. Yalnız lüfer haberleri geliyor bence micro jigler, sahteler de deney ara ara sadece silikon denemeyin (silikonla aldığınızı düşünerek öyle yazdım :) )

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
O zaman lüferin bok yemesi o jige gelmediyse :)

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan
Ben tüm balıkları hiç ayıklamadan tuzlu suyla atarım buzluğa, ayıklarsak asıl tadı bozuluyor. Yalnız lüfer haberleri geliyor bence micro jigler, sahteler de deney ara ara sadece silikon denemeyin (silikonla aldığınızı düşünerek öyle yazdım :) )

Evet benim de kulağıma geldi ama ispatı henüz gelmedi. Yom micro Jig ile avlandım bugün. :)

OKSiJEN

Aktif Üye
Adı
EMİN B.Y
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ne kullandınız sahte? Bi mahsuru yoksa paylaşabilirmisin?

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan
Bugün yine havanın güzel ve rüzgarsız olmasını fırsat bilerek Ulaşlı tarafındaydım. Zarganalar boldu. 2 tane aldım ama çok ufak oldukları için saldım. Rekor sayıda da takip aldım. İstavrit için şansımı denemeye gitmiştim aslında. Kıyıda küçük balık sürüler halinde geziyorlardı o kadar netti ki suyun içi balık doluydu resmen ama balıklar harami balıklardı sanırım ne silikona ne micro jiglere yanaşmadılar. Körfezin ortalarında inanılmaz bir Yunus gösterisi vardı. Ben bu kadar yunusu ilk defa bir arada gördüm. Sanıyorum balıkların kıyılamasının sebebi de bu devasa yunuslardı. İzlemesi bile keyifliydi. Kayda değer balıklar için sanırım biraz daha vakit var ama eli kulağında hissi uyandırdı bugün bana. Bu arada denizde aşırı miktarda denizanası var sanırım yumurtlama dönemleri biraz olsun Lrf keyfini kaçırıyor. Herkese rastgelsin

Son düzenleme:

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Çinekop - sarıkanat var :)

FiSHFiNDeR

Aktif Üye
Adı
Osman Uluhan