Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

kumburgaz silivri

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Arkadaşlar selam bu aksam kumburgaz a gidecegım kumburgaz ve silivri tarafında ne balık avlanır avlanırsa neresı verımlı olur

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
kumburgaz'da limanmı iskelemi öyle bir yer varmış kalkan yavrusu alıyorlarmış diye duydum, silivri'de ben takipteyim daha ahım şahım balık yok. kumburgaz-silivri dolaylarında tek-tük ispari alınır gün doğumunda ve batımında, zargana olabilir daha denemedim ve görmedimde tutanı geçen şans eseri sabah attığım oltaya geldi koca tekeyi yutmuştu, yemli oltayla kalkan, kırlangıç belki atlayabilir oda sabır istiyor, kefal oluyor bolca onuda sabah saati kumsaldan yada iskeleden kıbrıs olta ile alabilirsin. gece taşlık alanlardan şansın varsa eşkina, karagöz alınabilir canlı teke ile, günün her saati mırmır olabilir çevrede tutanlar var duyumlar geliyor.

bulabilirsen kaya kurdu ile 2-3 iğneli dip takımı dene, kaya kurdu genel bir yemdir gece-gündüz balık mıknatısı gibi iş yapar, çeşit balık atlar tek balığa yönelik bir yem değildir.