Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kuşadasında at-çek

valibey

Yeni Üye
arkadaşlar herkese selam.
Adım Ferhat.
aranıza yeni katıldım, biraz dolandım forumda, belki vardı ben göremedim, eğer benzer bir konu açmışsam herkesten özür.

Bu Kuşadasında, at-çek için elverişli, balık bakımından uygun bölgeler varmıdır, hobide oldukça amötörüm, genelde alırdık elimize bii olta , ekmeği sarar beklerdik :) şuursuzca, herhangi bir bilgim yok.

makina okuma red core 55, kamış okuma lure marine 2,49 cm, 5-20 atarlı..
Sözde yine biliçsizce seçtiğim ve levrek için düşündüğüm 3-5 sahte var..

3-5 defa spin denemem oldu bu takımla, baktım olmuyor, ya benden, ya bölgeden kaynaklı.. vazgeçtim, tekrar deneyim diyorum.. ama özellikle gidilmesi gereken bir bölge varsa kuşadası civarında, kıyıda spin için uygun, tavsiyelerinizi bekliyorum

merkoch

Yeni Üye
Adı
METİN ERKOC
Merhaba
Ben de yeni uye olarak Kusadasi`nda yasiyorum.
At cek icin guvercin ada civari ve balikci teknelerinin yakinlari olabilir.
Rastgele

zafdem

Üye
Adı
zafer demirtaş
güvercin adanın sol tarafı uygun..

valibey

Yeni Üye
teşekkürler,
derin olduğu içinmi orayı tavisye ettiniz peki.
yoksa başka bir şeymi, balıkçılık başka bir şey gerçekten :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin Ferhat

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN
arkadaşlar herkese selam.
Adım Ferhat.
aranıza yeni katıldım, biraz dolandım forumda, belki vardı ben göremedim, eğer benzer bir konu açmışsam herkesten özür.

Bu Kuşadasında, at-çek için elverişli, balık bakımından uygun bölgeler varmıdır, hobide oldukça amötörüm, genelde alırdık elimize bii olta , ekmeği sarar beklerdik :) şuursuzca, herhangi bir bilgim yok.

makina okuma red core 55, kamış okuma lure marine 2,49 cm, 5-20 atarlı..
Sözde yine biliçsizce seçtiğim ve levrek için düşündüğüm 3-5 sahte var..

3-5 defa spin denemem oldu bu takımla, baktım olmuyor, ya benden, ya bölgeden kaynaklı.. vazgeçtim, tekrar deneyim diyorum.. ama özellikle gidilmesi gereken bir bölge varsa kuşadası civarında, kıyıda spin için uygun, tavsiyelerinizi bekliyorum
55 lik makina ile ligt bir kamış kombinasyonu pek iyi olmaz gibi geliyor.
ağırlık dengesi bozuk olacak bence bu da atışı bozar gibi geldi.
Avlak bulman ve keşfetmen lazım kolaylıkla kimse avlak bilgisi vermez.

dere kenarı mendirek balıkçı barınağı gibi yerleri ----hava mümkünse rüzgarlı ve su dalgalı---- suyun bulanık olması---- sabah gün doğmadan veya akşam güneş batarken--- balığı kaçıracak ses ve ışık olmadan ' bölgede sürekli bulunan elektirik direği gibi ışıklar hariç'--- bir avlak da en az 4-5 kez ve değişik zamanlarda denemek şartı ile dene elbet sonuç alırsın.

benden bu kadar çık bir özet say. gerisini okuyarak vede tatbik ederek öğrenirsin.
saygılar.

aramıza hoş geldin.

Egeli34

Yeni Üye
Adı
Murat Erdem
El heykelinin oraya gidip yemli deneyebilirsin yemleride caddede balık malzemesi satan yerden temin edebilirsin.

Allochthonous

Aktif Üye
Bende kuşadasında yaşıyorum, uzun zamandır da balık tutmuyorum. Kendime spin olta seti aldım. At çek olayına merak saldım, bende sizi n gibi avlak aramaktayım.isterseniz fikir alışverişi yapabiliriz, hatta beraber gideriz :)

MhsN35

Aktif Üye
Adı
Mahsun Erden
Merhaba

Ben de yeni uye olarak Kusadasi`nda yasiyorum.

At cek icin guvercin ada civari ve balikci teknelerinin yakinlari olabilir.

Rastgele

Yarından sonra bi hafta ada da olacam ve dediğin yeri de denicem bakalım belki şansımıza denk gelir bişeyler

iPhone Tapatalk aracılığı ile gönderildi