Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

mctymn

Daimi Üye
Adı
Mecit Yaman
Cumartesi saat 12.00 - 17.30 arası oğlumla maltepe iskeledeydik. Yavru gümüş çıkıyor yemlik ,kısa tüylü takıma geliyor. 10 un üzerinde balıkçı vardı. Somon a dip ( adalar açığında somon ağları yırtılmış 2 aydır tek tük somon alınıyor. ben almadım) , kefale dip , zarganaya toplu 3.50 köstek kıstırma kurşunlu takım attık yem canlı gümüş.. 3 oltada boş ... İskelenin müdavimleri balıkçı arkadaşlarımız , zargana ya 15 beden 10 köstekli gümüş takımlarıyla dip sarkıtmayla canlı gümüş le 3 tane zargana alabildiler , onlarda ufaktı, onlarında diğer oltaları boş ...Rast gelsin...

melih_boyaci

Aktif Üye
Adı
MELİH BOYACI
Cuma akşamı Pendik sahildeydim.Saat 20:00 gbiydi.Bulunduğumuz bölgede sadece ben ve bir diğer balıkçı vardı:)o eşkinaya attı fakat bişi çıkaramadı.ben dip oltası attım.(yem boru kurduydu)oltamı cekemk üzereydim eve gidecektim tam o sırada iri olduğunu düşündüğüm bir balık vurdu:)) cekmeye basladım ama kıyıya yaklaşınca takımım kayalara takıldı ve kaçtı balık:(cok verimli diildi açıkcası ama son vuran balığı almak için bu haftasonu yine Pendikteyiim:)))))))

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Cuma akşamı Pendik sahildeydim.Saat 20:00 gbiydi.Bulunduğumuz bölgede sadece ben ve bir diğer balıkçı vardı:)o eşkinaya attı fakat bişi çıkaramadı.ben dip oltası attım.(yem boru kurduydu)oltamı cekemk üzereydim eve gidecektim tam o sırada iri olduğunu düşündüğüm bir balık vurdu:)) cekmeye basladım ama kıyıya yaklaşınca takımım kayalara takıldı ve kaçtı balık:(cok verimli diildi açıkcası ama son vuran balığı almak için bu haftasonu yine Pendikteyiim:)))))))
Boru kurdunu nasıl ve nerden buldun Melih?

melih_boyaci

Aktif Üye
Adı
MELİH BOYACI
Abi yanımdakilerde vardı onlardan aldım.Nerden aldınız diye sordum pendiktense alcaktm boru kurdu ama adam izmitli çıktı.izmirden geliyo bu falan dedi.Pendikte nerden bulucam blmyrym:(

Myfrend55

Yeni Üye
Adı
Orhan demirta$
kartalda balıkcıların arkasından gumus tutabılırsınız ince çapariyle koçtaşın oradanda dıpden kefal alıyorlarmıss ole duyum aldım ama gumus tutanları bızzat gordum

Myfrend55

Yeni Üye
Adı
Orhan demirta$
Selamlar öncelıkle aramıza hoşgeldiniz ,bu mevsimde kartal koçtaş karşısı ,eşkına yapar akşamları ,canlı teke yada boru kurdu bulabilrseniz ,Kartal Bülent Ecevit kültür merkezi karşısı yİne aynı eşkına yapar gundüzleri pek bir şey olmaz , akşam uzeri güneş batma vaktınde ince takım çapari ile istavrit olur ,ama bu mevsin çinekop mevsimidir boğaza giderseniz akşam soğuğada dayana biliyorum derseniz akşamları yemli çinekop yapar Üsküdar kuşkonmaz camii yani ,yanlız bu sene balık biraz zayıf çok verimsiz boş dönmezsınız ama 3-5 balığı da geçemezsiniz ,Bostancı iskele yanıda iyi kefal yapar eğer kefal seviyorsan ,şimdiden rastgele

Faruk Usta

Daimi Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selamlar öncelıkle aramıza hoşgeldiniz ,bu mevsimde kartal koçtaş karşısı ,eşkına yapar akşamları ,canlı teke yada boru kurdu bulabilrseniz ,Kartal Bülent Ecevit kültür merkezi karşısı yİne aynı eşkına yapar gundüzleri pek bir şey olmaz , akşam uzeri güneş batma vaktınde ince takım çapari ile istavrit olur ,ama bu mevsin çinekop mevsimidir boğaza giderseniz akşam soğuğada dayana biliyorum derseniz akşamları yemli çinekop yapar Üsküdar kuşkonmaz camii yani ,yanlız bu sene balık biraz zayıf çok verimsiz boş dönmezsınız ama 3-5 balığı da geçemezsiniz ,Bostancı iskele yanıda iyi kefal yapar eğer kefal seviyorsan ,şimdiden rastgele

Uploaded with ImageShack.us

Myfrend55

Yeni Üye
Adı
Orhan demirta$
ben 3 gun tuttum mesajı sen buraya bıse yollamamıssın bende yollım dedım ama coookkkk buyukk ayıpppp yapmısıımmmmm ınannkı cokkk ozur ama ccookkk ozur dılerımm

Faruk Usta

Daimi Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ben 3 gun tuttum mesajı sen buraya bıse yollamamıssın bende yollım dedım ama coookkkk buyukk ayıpppp yapmısıımmmmm ınannkı cokkk ozur ama ccookkk ozur dılerımm
Estağfurullah ne demek özürlük bir durum yok ,işlerden dolayı bir çok konudaki topik mesajları kaçıyorum ama elimden geldiğince yardımcı olmak isterim lütfen yazılan her konuya cevap verilmıyor dıye anlaşılmasın ,hepımızın profesyonel olarak yaptığımız işlerimiz var ,bundan dolayı her zaman onlıne olamayabilir , her konuya yanıt veremeye biliriz bu sakın sanılmasın ilgilenılmıyor dıye buradakı her arakadaş ,özelikle yonetici arkadaşlar konularında ,bildikleri her şeyi paylaşarak ,elınden gelen herşeyı yapacak arkladaşlardır ..

ama buna mukabil olarakda ,şunu belırtmek istiyorum ,''' arkadaşlar anadolu yakasında balık durmu alayım tuzladan kadıköye'' diye bir konu açılırsa da bu tarz bir soruya kımse cevap vermez . lütfen alınmayın ama forum daki etik bunu kabul etmez :) .selam ve saygılarımla