Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Suadiye, Kadıköy Balık Avı Durumu

Gümüşok

Üye
Adı
Kemal
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kefal için aldığım Kıbrıs takımı (mantarlı iğne) başka balık türleri için kullanabilir mi? Yıllık iznimde tatlı su balığı denemek istiyorum.

B

BS Okuru

Misafir
Evet bugunkı anadolu yakası ıstavrıt avım hepı topu 7 adet :) bunada bınsukur balıklar denız anaya ıade edılmısdır sanırım kuraklık mevsımı basladı bıze artık bogaz yolları gozukur :(

B

BS Okuru

Misafir
Evet bugunkı anadolu yakası ıstavrıt avım hepı topu 7 adet :) bunada bınsukur balıklar denız anaya ıade edılmısdır sanırım kuraklık mevsımı basladı bıze artık bogaz yolları gozukur :(
Dün de beni şaşırtmadı

Lenovo P1ma40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

BS Okuru

Misafir
abı gece takılıyon sanırım ıstavrıt avına ben gece samandıralı vs avından pek keyıf alamıyorum en gec 21:20 kadar kalıyorum 3 gundur balık malesef cıkmıyor genelde bızım burası hatırı sayılır bıraz kalabalık olurdu bu gun nerede ıse kımse yoktu bızım burda ıstavrıt sezonunu kapadım onumuzdekı sardalye ve palamut avına hazırlıklara start verdım :)

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Vural boğaz'da da birşey yok gibi.

B

BS Okuru

Misafir
Dün de beni şaşırtmadı

bu arada abı beyaz moraran bır organze var uskudar rastgele balıkta bulabılırsın bırde moraran sım al cok guzel kombın oluyor gece avında olan ustu calısır bılgın olsun.

B

BS Okuru

Misafir
Sağdaki effe fosforlu ve ortadaki moraran sim, oraxan aldım zaten bakınırken gördüm balıklardan önce ben atladım

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
gece LRF ile istavrit alınıyor bende haftasonu inmeyi düşünüyorum muhtemelen boğaz kıyıları olabilir.