Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mayıs Lüferleri

Ersin1903

Daimi Üye
Teşekkürler , duo imitasyonu beklentilerimi fazlası ile karşıladı , özetliyecek olursam.
Erimi güzel , küçük küçük jerklerde ve sert jerklerde güzel aksiyon alıyor ve yan gösteriyor
Özeliklle balık yükselmediği zamanlar'da Sking olduğu için istediğiniz derinlikten yüzdürüp netice alabiliyorsun

Gece ve sabah suyu bu renkler çalıştı

Ekli dosyayı görüntüle 92208
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, sizden aldığım bu referansla mor sırtlı ( üstten ikinci ) olanıda alıp deneyeceğim :) Umarım güzel sonuçlar alabilirim bende..
Rastgele..

Ersin1903

Daimi Üye
Dün ben belirtilen linkteki satıcıdan 4 adet sipariş verdim, akşamına 22 euro luk vergi muhafiyetinin kaldırıldığını öğrendim.. Minimum %20 gümrük vergisi eklenmesi + bu değer üzerinden %18 kdv + yetmiyor bu değer üzerinden de %20 ötv eklenmesi söz konusu :acpsnr: genelde 40-45 gün sürede geliyor yazıyor TR den alan kişiler.. Bakalım başımıza ne çorap örülecek :aglyrmngaa::aglyrmngaa: ver mehteri....
Sipariş verecek arkadaşların bilgisi olsun...
Rastgele...

alish

Üye
Adı
Ali Yiğit
Tebrikler harika av olmuş

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_Rastgele_

Daimi Üye
Adı
SERDAR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Dün ben belirtilen linkteki satıcıdan 4 adet sipariş verdim, akşamına 22 euro luk vergi muhafiyetinin kaldırıldığını öğrendim.. Minimum %20 gümrük vergisi eklenmesi + bu değer üzerinden %18 kdv + yetmiyor bu değer üzerinden de %20 ötv eklenmesi söz konusu :acpsnr: genelde 40-45 gün sürede geliyor yazıyor TR den alan kişiler.. Bakalım başımıza ne çorap örülecek :aglyrmngaa::aglyrmngaa: ver mehteri....
Sipariş verecek arkadaşların bilgisi olsun...
Rastgele...
Malesef alibabnın'da tadı kaçtı , ne kadar olsada orjinalı'nın adet fiyatı düşünüldüğü zaman yine mantıklı

Tebrikler harika av olmuş

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler

Ersin1903

Daimi Üye
Malesef alibabnın'da tadı kaçtı , ne kadar olsada orjinalı'nın adet fiyatı düşünüldüğü zaman yine mantıklı
Evet bu bakımdan orjnalindan daha ucuza geliyor hertürlü ama böyle basit şeyler içinde vergi üstüne vergi moral bozuyor iyice. Birde insanı yoran kısmı belirsizlik, bakalım siparişi teslim alabilecek miyiz ? Ne gibi bir vergi ve ödeme süreci çıkacak ? Birde verilen sipariş ekonomik yanven airmail olarak gönderildi, takip edilebilecek mi o da belirsiz ??
Neyse çıktık yola bikere, hakkımızda hayırlısı artık, umarım en az zararla atlatabilirim :)
Tekrar bilgiler için teşekkür ederim size de.
Rastgele..