Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba :)

sencan

Yeni Üye
Adı
sencan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Herkese Merhaba! :)

(20 dakikadır ekrana bakıyorum, alternatif giriş cümleleri birbirini kovalıyor)

balisevdam.com'u uzun zamandır takip ediyorum. Üye olmadan önce de takip ediyordum. Bugün hobidaşlara Merhaba! demek istedim.

Shore Jigging, LRF, Surf Fishing ve Spinning yöntemleriyle İstanbul Bostancı'dan İzmit Seka Park'a kadar olan bölgede zaman zaman avlanıyorum. Kayda değer skor yapamasam da fovorim sürekli hareket gerektiren shore jigging. Başımı yakan Junichi Numata usta oldu. Yakala-fotoğrafla-bırak avcısı değilim, boyu-kilosu tutanı yerim. Intex Seahawk II botum var, bir kez suya indirdim, çarşaf gibi suda sadece rüzgarın etkisiyle kontrol edilemez şekilde gittiğimi görüp bi daha denemedim. 55lb bir motor alıp yine denemek istiyorum. Tatlı su deneyimim hiç yok. Takımlarımı kendim bağlamaya çalışıyorum. Kamış ve makine harici ürünleri aliexpress'ten alıyordum hala alıyorum ama gelmiyor :( Meraya taburemi, termosumu, kahvemi, mataramı mutlaka götürüyorum. Bir kez taşlardan denize yanlamasına düştüm, şükür ki sadece sol tarafım ıslandı :)
Meralarda başlayan dostlukları önemsiyorum. Dostlardan kimseyi göremezsem olta atmadan, kahvemi içip denizi ve diğer avcıları izleyip geri dönmüşlüğüm de çok olmuştur.

Forumu hayata geçiren Hamdi Bey'e, hayatta tutan adminlere, soran - cevaplayan, yazan - paylaşan ve okuyarak foruma anlam katan tüm hobidaşlara teşekkür ediyorum.
(bir buçuk saat geçti galiba)
(e hala adını soyadını yazmamışsın)

sencan

Yeni Üye
Adı
sencan
Kan Grubu
O Rh Pozitif

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin Sencan
Bu heyecanını da yansıtan raporlarını bekliyoruz

sencan

Yeni Üye
Adı
sencan
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Fisher07

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hoşgeldiniz!

Rast Gele...

finansaldanışman

Aktif Üye
Adı
Erdem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle hoş geldiniz.Benimle aynı mantalite ile hareket eden bir hobidaşımızın aramıza katılması güzel.Bende sizin gibi keyif adamıyım ve denizden babam çıksa yerim(Limitlerde olması kaydıyla ki rahmetli babam tam bir trofe olurdu)Son olarak söyleyeceğim şey suyun ve denizin şakası maalesef yok.Önce güvenlik sonra av.
Rastgele.

sencan

Yeni Üye
Adı
sencan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoş geldin, güzel yere geldin
Teşekkürler, hoş buldum, güzel yerde güzel insanları görünce daha fazla dayanamadım bi selam vereyim dedim.

Hoşgeldiniz! Rast Gele...
Teşekkürler, hoş buldum, eyvallah...

Teşekkürler, hoş buldum.

Öncelikle hoş geldiniz.Benimle aynı mantalite ile hareket eden bir hobidaşımızın aramıza katılması güzel.Bende sizin gibi keyif adamıyım ve denizden babam çıksa yerim(Limitlerde olması kaydıyla ki rahmetli babam tam bir trofe olurdu)Son olarak söyleyeceğim şey suyun ve denizin şakası maalesef yok.Önce güvenlik sonra av.
Rastgele.
Teşekkürler, hoş buldum. Babanıza ve tüm ölmüşlerimize ,allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Sıramız gelene kadar biz geride kalanlara güvenli ve keyifli avlar, rast gele.