Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

''Orcaerkan'' Erkan abi'yi kaybettik...

lüfercan

Aktif Üye
Adı
levent can
Allah rahmet eylesin.İshak Abi başınız sağolsun.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Sevgili İshak bey,
büyük bir üzüntü ve gözlerim nemli şekilde okudum dostluğunuzu ve paylaşımınızı.

bir dua'da ben buradan gönderdim,Rabbim mekanını cennet eylesin.

Bazan kelimeler yetersiz kalır iyi bir dostun ardınından konuşurken,hele tanıyıp güzel,dürüst ve güveneceğin dost bulabildiysen birde,arkasından ne anlatsan boş.İnanamazsın bir türlü geçip gitmesine,bir türlü konduramazsın ölümü dostuna.Ama unutmayalımki dostluk çok önemlidir hayatımızda,Dostum diyebileceğimiz insanlar çok nadir girebilir hayatımıza.

Dostlukarın kıymetini kaybetmeden bilmek dileklerimle.

OzcnYldz

Aktif Üye
Adı
Özcan Yıldız
Allahtan rahmet sevenlerine başsağlığı dilerim...

Hür MOL

Aktif Üye
Adı
Hür MOL
Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin, huzur içinde yatsın. Ailesine ve tüm sevenlerine de Allah sabır versin.

Akmanfatih

Yeni Üye
Adı
Fatih Akman
Gerçekten okurken gözlerim yaşardı... Hayata son bi umutla böyle sıcak ve sıkı bir şekilde tutunmaya çalışan, hiç tanımadığımız ve ama yine de bir dost sıcaklığında resmine bakıp üzüldüğümüz, keşke dostum yoldaşım olsaymış keşke tanıyabilseydim dediğimiz insanlardan biri Erkan Abim.. Bööle pek az insan var çevremizde ve bunun da pek azı ile gerçekten bir şeyler yaşıyor ve paylaşıyoruz. Böyle dostları ve bu vesileyle hayatımızın değerini, bizlere en anlamlısıyla hatırlatan sevgili İshak abimi ellerinden öpüyorum. Erkan Abimin mekanı cennet olsun. Allah gani gani rahmet eylesin. Başta İshak abim olmak üzere buradaki tüm dostlara Allah layıkıyla yaşama sevinci dolu, insan ve doğa sevgisi ile dolu uzun yaşamlar ihsan etsin.

cengizçapar

Yeni Üye
Adı
CENGİZ ÇAPAR
Allahtan rahmet , sevenlerine sabır diliyorum . Mekanı cennet olsun.

Enyalios

Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Allah rahmet eylesin.Allah yakınlarına sabır versin :(