Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı Organik Erzincan Çiçek Balı

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

BS Okuru

Misafir
S.a hobidaşlar.

Kurban bayramı tatili için ailemin yanında memleketim Erzincan / Kemah ' tayım. Annem babam emekli ve köyde meşgale olması açısından onlara bir kaç tane arı kovanı aldım.

Üç yıldır amatör olarak arıcılık ile uğraşan anne babamın emeklerinin karşılığını alabilmeleri için satışlarını ben gerçekleştiriyorum.

Ürünlerde herhangi bir hile hurda vs. söz konusu değildir.

Geçtiğimiz yıl balın perakende fiyatını 50 Liradan verdim ve tamamı çok kısa bir sürede tükendi. Bu sene mevsim şartları olağan dışı seyrettiği için çok aşırı bir bal sağımı yapamadık. Ama şükür yinede üç beş bir şeyler alabildik.

Foruma özel olarak 40 TL fiyat belirledim. Bir Kavanoz organik süzme çiçek balı ( 750 gram )

Eğer bal ihtiyacı olan hobidaşlarım var ise önümüzdeki hafta İstanbul' a dönüş yapacağım. İstanbul içinde elden teslim edebileceğim arkadaşlara teslim etmeye çalışırım. ( Avrupa yakası Eyüp, Anadolu yakası Beykoz yakınları )

Çerçeve olarakda balımız bulunmakta fakat ne kadarı süzmeye gidecek ne kadarı dalak olarak kalacak tam bilemiyorum. O yüzden onun için henüz söz veremiyorum.

Eğer dalak olarak almak isteyen var ise ortalama 100 TL Fiyatı bulunmaktadır.

İlgilenen arkadaşlar özel mesaj yolu ile irtibata geçebilirler.

Teşekkürler, hayırlı bayramlar.

IMG_3812.JPG IMG_3827.JPG IMG_3851.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

eylmz

Daimi Üye
Bizde memlekette yapıyoruz gerçekten şekersiz ve organik bal harika oluyor her yıl benden de Arkdaslar alıyor
Bir alan bir daha soruyor ama zaten az kovan var güzel bir konu olmuş hayırlı satışlar Hocam

B

BS Okuru

Misafir
Hayırlı Bayramlar.. Bende alayım 1 adet Gazi abi..

B

BS Okuru

Misafir
Siparişler alınmıştır, İstanbula döner dönmez iletişime geçip adres bilgilerinizi alacağım.

mafrox

Aktif Üye
Adı
metin ayranci
Petek olarak varsa ben de almak isterim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

BS Okuru

Misafir
Petek olarak varsa ben de almak isterim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Petek varsa bende almak isterim
Arkadaşlar balların işlemesine bugün başladık. Şuan ki görünen durum 35 40 çerçeve kadar çıta bal mevcut. Ağırlıkları 2 kg ile 3,5 kg arasında değişiyor.

Elimdeki listenin durumuna göre sizlere de ayarlayacağım. Eğer istediğiniz kilo miktarını da belirtirseniz ona göre çerçeve ayırmaya çalışırım.

B

BS Okuru

Misafir

Dün bir kısım balın süzme işlemini başlatmıştım. Dün süzdüğüm balları bir gece dillendirdikten sonra ince elekten süzme işlemi ile sonlandırıyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

B

BS Okuru

Misafir
Arkadaşlar ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Şimdilik satışı sonlandırıyorum, İstanbul' dan oldukça fazla sipariş aldım. Bal dağıtımının ardından konuyu tekrar güncelleyeceğim. Sipariş geçen arkadaşların siparişlerini İstanbul dönüşü teslim edeceğim, onlarda herhangi bir sıkıntı yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...