Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Orkinos (Bluefin ) Avı Videosu

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Merhaba arkadaşlar,

Daha önce yakalamış Olduğum ve raporunu Yazdığım https://www.baliksevdam.com/forum/konu/korkusuz-balikcilar-tekneden-orkinos-avi.12630/

Orkinos ( Bluefin ) balığının video çekimleri elimde mevcuttu. Fakat parça parça ve iki kamera çekimleri olduğu için bir türlü montaj yapıp yayınlayamamıştım.

Arkadaşım Özlen Alkan bu işlerde duayen Sağolsun montajlayarak videoyu bana ulaştırdı. Kendisine teşekkür ederim.

O günkü gibi tekrardan izlerken yoruldum :)

Çünkü öyle bir Balığı oturarak ve kemersiz almak oldukça zor oldu. Yanıma aldığım kemer oturarak kullanıla bilen bir kemer olmadığından çıkarmak durumunda kaldım.

Ancak öyle bir balık ile mücadele insana güç veriyor ve o Balığı bir an önce tekneye almak istiyorsun :)

Bu tarz Balıkları daha rahat anlayabilmek için kesinlikle Küpeşte yüksekliği belimize kadar Olmalı. Olmayınca böyle uğraşıyor insan, ama olsun :huhuu:

Herkese gönlündeki Balığı yakalamaları dileklerimi sunarak videoyu sizler ile paylaşıyorum :harika:

Not: Bu balık için photoshop diyenler olmuştu. Onlara ithaf ediyorum ;)

Rastgele.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Büyük balık yakalamak güzel ama bu Orkinos işi tam hamallık yaaa.. :D
Resmen bitmiş tükenmişsin mücadeleden Hamdi.. :)
Ayrıca video çok ZORBA olmuş.. :)
İsteyene rast gelsin bu Orki'ler..

yekadam

Aktif Üye
Adı
Mert
abi videoda oynanmış gibi geldi bana kafa sensinde vücut baskası gibi :D tebrikler abi eline koluna emeğine saglık cok guzel bır av daha guzellerı nasıp olsun ınsalla :D

harbyteam

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
A Rh Negatif
güzel ve doğal bir video olmuş. tekrar tebrikler ;)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Çıkrıkla almak herkesin harcı değil bu boyda balığı :) Smilatorda kastırman işe yaramış Adminim :D

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Tebrikler Hamdi.
Balık gelmem demiş. Seni de canından bezdirmiş :).
Çok zorlandığın anlarda aklına geldi mi; Şu balık kurtulup gitse de huzura ersem diye? :)
Her zaman rasgelsin.
Bundan 15 dakika önce aynı bu büyüklükte kaçırmıştım. Zaten o beni bayağı yormuştu. Kaçınca çok üzülmüştüm..

Peşine bu balık gelince sonuna kadar dayanıp almaya niyetlenmiştim :)