Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ragıp kardeşimin çeşitlemesi

shero

Yeni Üye
Adı
şeref kocadolu
Benim aksakallı yüreği pırıl pırıl abim, o kadar çok iltifat etmişsin ki, utandırdın beni. Sayende ruhum dinlendi. 2 gün boyunca bıraktım kendimi sulara, koyverdim gitti bütün stres ve sorunlar. Biraz da suçluluk duydum utandım kendimden. Babam yerine koyduğum insan koşturdu peşimden.
- Abi müsaitsen Assos' a geleceğim.
- Gel gel bekliyorum.
- balığa çıkabiliriz değil mi?
- Sen ne zaman istersen çıkarız.
- Abi saat 3 de gidelim.
- gidelim.
- abi şunu yapalım
- Yapalım.
- Abi bunu yapalım
- Yapalım
Sevgili Ragıp

Şayet dediğin gibi yaptıysam,bu senin güzel yüreğindendir.

Bal gibi kızgın anlarımıda gördün.
Shero azmı çekti benden.

Bilinmelidirki bir teknede tek bir kaptan olur.
İsterse kızım,yada kardeşim,helede eşim balıktayken bana karışırsa kızabiliyorum.
Ama Shero benim has kardeşimdir,belki kırılır gibi görünsede asla bu kalıcı değil,o anlıktır,elbette benimkiside öyledir.

Seninle avlanmaktan büyük keyf aldım.
İçimden ey balıklar,ne olur Ragıbın oltasını ziyaret edin diye geçirdim.

Tabii sen gidincede içimde bir sıkıntı,burukluk oldu.
Bu sıkıntıyı,yakın bir zaman sonra yapabileceğimizi sandığım Kabatepe ve dolayları trofe avlarını düşününce atabildim.

Her zaman beklerim.Başımın üstündeki yerin bakiidir.

Sevgimle kal

usta seninle 7-8 senedir avlaniyoruz hic gıkım çıkmadı, ama bende yaslanıyorum artik bazen parlıyorum :) senden fırça yerken bile hep birseyler ogrenmisimdir: cocukluk hevesim olan balikcilikda benim ufkumu genislettin, hayaller kurmami sagladin. gerek pratik gerekse teorik olarak hala ögrenmeye devam ediyorum.senden ogrendiklerimi uygulamaya basladigimda vay o baliklarin haline :) ama daha zaman var, simdilik ogrenmeye devam :)

Vedat Abayoğlu

Daimi Üye
Adı
Vedat Abayoğlu
Kan Grubu
A Rh Negatif
usta seninle 7-8 senedir avlaniyoruz hic gıkım çıkmadı, ama bende yaslanıyorum artik bazen parlıyorum :) senden fırça yerken bile hep birseyler ogrenmisimdir: cocukluk hevesim olan balikcilikda benim ufkumu genislettin, hayaller kurmami sagladin. gerek pratik gerekse teorik olarak hala ögrenmeye devam ediyorum.senden ogrendiklerimi uygulamaya basladigimda vay o baliklarin haline :) ama daha zaman var, simdilik ogrenmeye devam :)
Sevgili Shero

Geldin,benimle kaldın,geceler boyu avlandık,çokta balık tuttuk.

Ama gittin,ne zaman geri geleceğin ise meçhul.

Bu huysuz ihtiyar seni sever.Çok yakın hissettiğinden,nazı geçtiğinden ötürüde arada söylenir o kadar.

Sevgimle kal

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Ragıp abi.ne güzel bir dayanışma ve dostluk gıpte ettim.en kötü gününüz böyle olsun.
sağlam bi taşa oturmuşsunuz,lipsoz ve ekşınınlar çook güzel.:)

ragıp oy

Aktif Üye
Adı
Ragıp Oy
Tebrikler Ragıp abi.ne güzel bir dayanışma ve dostluk gıpte ettim.en kötü gününüz böyle olsun.
sağlam bi taşa oturmuşsunuz,lipsoz ve ekşınınlar çook güzel.:)
Teşekkür ederim İrfan. Gerçekten çok güzel iki gün geçirdim. Tutulan balıklardan ziyade, suyun insanı rahatlatan büyüsü aldı götürdü beni. Ne çok özlemişim sessiz sakin bir koyda olta atmayı.

Ayrıca teknenin gizli kahramanı Şero kardeşimin bitmek tükenmek bilmeyen koşuşturmalarını unutamam. Yemleri ayıkladı,kesti, çapa attı, çapa çekti, tekneye çeki düzen verdi.

shero

Yeni Üye
Adı
şeref kocadolu
Sevgili Shero

Geldin,benimle kaldın,geceler boyu avlandık,çokta balık tuttuk.

Ama gittin,ne zaman geri geleceğin ise meçhul.

Bu huysuz ihtiyar seni sever.Çok yakın hissettiğinden,nazı geçtiğinden ötürüde arada söylenir o kadar.

Sevgimle kal
usta sen gel de hemen atlayıp gelirim, iki gun oldu geldim istanbul dan sıkıldım :)

shero

Yeni Üye
Adı
şeref kocadolu
Teşekkür ederim İrfan. Gerçekten çok güzel iki gün geçirdim. Tutulan balıklardan ziyade, suyun insanı rahatlatan büyüsü aldı götürdü beni. Ne çok özlemişim sessiz sakin bir koyda olta atmayı.

Ayrıca teknenin gizli kahramanı Şero kardeşimin bitmek tükenmek bilmeyen koşuşturmalarını unutamam. Yemleri ayıkladı,kesti, çapa attı, çapa çekti, tekneye çeki düzen verdi.
avin guzel gecmesi icin teknede herseyin yolunda gitmesi gerekir, onemli olan kimin neler yaptigi degil,ekip calışması yapmak. zaten limana donüp livarı açtığında ortaya çıkan sonuç ekibin iyi calistığını gosteriyor:)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Ragıp abi, ustanın önderliğinde ekip olarak son derece güzel bir av olmuş darısı dostlar basına herdaim rastgelsin:)