Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahte Hakkında Bilgi

Rıza Kaya

Aktif Üye
Adı
Rıza Kaya
suatım yeni gördüm yazını ben sana gönderirim bilgileri sanırım senin modelleri ben görmüştüm onlara aksiyon verdirirsen olur ancak yoksa öbür türlü iş yapmaz yaf

suatilik

Üye
Adı
suat ilik
DOSTLAR BEN WILLIAMSON JET POPPER'LARI AKYA AVINDA TEKNEDE KULLANMAK ICIN ALMISTIM

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Rapala Skitter Pop'u deneme imkanım oldu.Skitter Pop'un 12 cm,40 gr olanıyla 2kg lik bir levreği kandırdım.Çok sığ suda ve heryerin köpük köpük olduğu dalgalı bir denizde.
Kullanım şekli ise,suni yemimizi attıktan sonra çek-bırak,çek bırak (stop-pop,stop-pop)yaparak.Suni yeminizi çektiğiniz anda yeminizin ön kısmından su fışkırtacaktır.Bu su fışkırtma hareketinin ve yemin içindeki bilyaların sesi meranızdaki levreklerin dikkatini muhakkak çeker.Örgü misana kullanımı yeme aksiyonun iletilmesi anlamında,sert ve esnemeyen bir misina olduğu için faydalı;ancak diğer misinalarla da aksiyonu rahatlıkla verebiliyorsunuz.

walras

Üye
Adı
alper dik
Kıyıdan Levrek için silikon sassy öneririm, ya da çanakkale yapımı cam sahte. Popper modelleri ile hiç levrek alamadım, daha çok Akya, Lüfer gibi daha agresif balıkların avında daha faydalı olabilir.

soner Yılmaz

Aktif Üye
Adı
Soner Yılmaz
DOSTLAR BEN WILLIAMSON JET POPPER'LARI AKYA AVINDA TEKNEDE KULLANMAK ICIN ALMISTIM
Tekneden kullanmanız mümkün 40-50 mt geriden kısa ama kararlı bir tempoda çırptırısanız levrek olmasada akya, sarıkuyruk ve lüfer yakalayabilirsiniz.
Nispeten ürkek bir avcı olan levrek poper tarzı yemlerin şapırtısını kofonanın kol gezdiği sularda, kofona zannettiğinden kaçacaktırda.

Kıyıdan Levrek için silikon sassy öneririm, ya da çanakkale yapımı cam sahte. Popper modelleri ile hiç levrek alamadım, daha çok Akya, Lüfer gibi daha agresif balıkların avında daha faydalı olabilir.