Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsunda Balık Avı

tuna55

Aktif Üye
Adı
Tuna DURUKAN
Bandırma vapurunun bulunduğu bölgedeki mendirekte yemli ile sarıkanat alıyorlar geçen hafta ise boru kurdu ile 2 adet kilo üzeri levrek alındığını duydum. Levrek için pek bereketli olmasada sarıkanat ve lüfer hırsızlı mantarlı çinekop takımı ile havasına göre iyi av veriyor. Size söylediğim bölgeler ise zaten bandırma vapurunun batısında kalıyor. Baruthane dediğim bölgeyi herkes bilir. Amisos tepesinin ve teleferiğin sahil tarafı. Son zamanlarda deneme fırsatım olmadı ama baruthane levrek, mavruşgil, ıspara, zargana ve çinekop konusunda samsun merkezde av yapabileceğin en iyi yerdir.

hasandh

Aktif Üye
Adı
Hasan
Bandırma vapurunun bulunduğu bölgedeki mendirekte yemli ile sarıkanat alıyorlar geçen hafta ise boru kurdu ile 2 adet kilo üzeri levrek alındığını duydum. Levrek için pek bereketli olmasada sarıkanat ve lüfer hırsızlı mantarlı çinekop takımı ile havasına göre iyi av veriyor. Size söylediğim bölgeler ise zaten bandırma vapurunun batısında kalıyor. Baruthane dediğim bölgeyi herkes bilir. Amisos tepesinin ve teleferiğin sahil tarafı. Son zamanlarda deneme fırsatım olmadı ama baruthane levrek, mavruşgil, ıspara, zargana ve çinekop konusunda samsun merkezde av yapabileceğin en iyi yerdir.
vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim avlarınız bol balıklı olsun rastgele....

hasandh

Aktif Üye
Adı
Hasan
evet arkadaşlar samsunda bulunmuş olduğum sürece 2 kere ava gittim çlnekop lüfer avına ancak hiç bir tıklama bile alamadım gerçi hiç kimse balık alamadı. Sanırım bu sene geçen seneye nazaran verimsiz yada henüz zamanı mı gelmedi ?