Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sert ve Çiyanların Yemeyeceği bir Yem lütfen..

Murat Reis

Yeni Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
berkley in boru kurtlarını deneyebilirsin bir yerde okumuştum başarılıymış.

sekerci

Yeni Üye
Adı
mustafa kanat
ben aslen balıkesir'liyim eşimin ailesi gemlikte olduğu için arada gideriz bende orda birgün balık tutuyordum girişte limanda bilen bilir gemlik denizi mavi deniz anası dolup taşmış heryer deniz anası nerdeyse denizden çıkıp karada gezecekler neyse zaten balıkta yok öle vakit geçirmek için oyalanıyordum bir araç yanaştı 2 kişi indi ellerin büyük uzun bir kepçe baktım o deniz analarını yakalıyorlar gittim yanlarına hayrola abi ne yapacaksın onları dedim. Ben bunları karagöz avında kullanıyorum yem olarak dedi ya dedim ona balık gelirmi çok güzel karagöz geliyor dedi. Faydalı olurmu bilmem arkadaşlara bende çok profösyönel değilim öyle yazayım dedim. herkeze rastgele..

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ben aslen balıkesir'liyim eşimin ailesi gemlikte olduğu için arada gideriz bende orda birgün balık tutuyordum girişte limanda bilen bilir gemlik denizi mavi deniz anası dolup taşmış heryer deniz anası nerdeyse denizden çıkıp karada gezecekler neyse zaten balıkta yok öle vakit geçirmek için oyalanıyordum bir araç yanaştı 2 kişi indi ellerin büyük uzun bir kepçe baktım o deniz analarını yakalıyorlar gittim yanlarına hayrola abi ne yapacaksın onları dedim. Ben bunları karagöz avında kullanıyorum yem olarak dedi ya dedim ona balık gelirmi çok güzel karagöz geliyor dedi. Faydalı olurmu bilmem arkadaşlara bende çok profösyönel değilim öyle yazayım dedim. herkeze rastgele..
Evet dokunaclarini kullaniyorlarmis karagoz avinda ben de bu sene ogrendim:)

Sökeli

Aktif Üye
Adı
Sami Sökeli
Gündüz av yapıyorsanız kırıntı balıklardan kurtulmak imkansız,

Şu sıralar madya ve yengeç çupra için geçerli yemdir, ayrıca yemlerini sadece küçük balıklar degil hedef balıgında alıyor olabilir ve sen oltan kendi yakalasın diyorsan boşuna bekliyor olabilirsin sebebi igne seçimin olabilir,

Kimi igneler tasmalama yapmanı gerektirir, Chinu, 3-4-5 kullanmayı da dene.o zaman tasmalamaya gerek yok.