Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano mu? Yoksa Daiwa mı? Yorumlarınızı Alalım :)

Shimano mu? Daiwa mı?

• Shimano

• Daiwa

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sergi0

Aktif Üye
Adı
Serhat Ç.
Kurlardan sonra en iyisi Caperlan :koptum::koptum::koptum::koptum:

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Shimano’nun servisi kötü.. saglam makineyi bozuk gonderiyor.. daiwa’nin ise servis suresi coook uzun.. bu al birini vur otekine gibi birsey oluyor malesef..

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Shimano’nun servisi kötü.. saglam makineyi bozuk gonderiyor.. daiwa’nin ise servis suresi coook uzun.. bu al birini vur otekine gibi birsey oluyor malesef..
En iyisi markasız ürün almak Kayhan :koptum::koptum: , en azından servis derdi yok direkt kenara ayırıyorsun.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Malesef cok kotu bir ekonomik iklimdeyiz.. bu buyuk firmalarin burda ki kotu yonetimleri ve kotu servisleri yuzunden dogru durust kimse bir makineyi alip 2-3 yil gibi bir sure kullanamiyor.. zaten 2bin liraya alinan makine kurlar yuzunden 1 sene sonra kullanilmis halde 3bin liraya satilabiliyor.. o yuzden herkes bu isin ticaretini yapiyor.. bende oyle yapicam bundan sonra.. :) satilik kamislar ve makineler olcak yakin zamanda.. yeni seti zaten aldim.. onlarda gene bu markadalar, shimano kamis, daiwa lt makine.. sonumuz hayrolsun..

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Malesef cok kotu bir ekonomik iklimdeyiz.. bu buyuk firmalarin burda ki kotu yonetimleri ve kotu servisleri yuzunden dogru durust kimse bir makineyi alip 2-3 yil gibi bir sure kullanamiyor.. zaten 2bin liraya alinan makine kurlar yuzunden 1 sene sonra kullanilmis halde 3bin liraya satilabiliyor.. o yuzden herkes bu isin ticaretini yapiyor.. bende oyle yapicam bundan sonra.. :) satilik kamislar ve makineler olcak yakin zamanda.. yeni seti zaten aldim.. onlarda gene bu markadalar, shimano kamis, daiwa lt makine.. sonumuz hayrolsun..
Hayırlı olsun güle güle kulan, valla haklısın bizim ülkemizde dolar ile gelen her ürün 2-3 sene sonra % 50-60 değer kazanıyor.

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Ben de cengiz balıkçılığa gidip set bakacaktım :) Marka modele karar verip internetten almak lazım o zaman.
ne zaman yazmışım şimdi daha daha çok artmış belki 1 yıldır cengiz balıkçılığa gitmedim dün nasıp oldu 4 tane galiba hadi olsun 5 tane zoka 2 iğneli 30 TL etiket fiyatı var fiyatlar artık uçuğun uçuğu

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
ne zaman yazmışım şimdi daha daha çok artmış belki 1 yıldır cengiz balıkçılığa gitmedim dün nasıp oldu 4 tane galiba hadi olsun 5 tane zoka 2 iğneli 30 TL etiket fiyatı var fiyatlar artık uçuğun uçuğu
lennn spin rapalası olmuş 62 tl :( rakamı görünce arkama bakmadan koşmaya başladım :) el insaf arkadaş bi rapala 62 tl fiyatmı olur protesto ediyorum bu fiyatları :(