Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ŞOK KAMPANYA...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Oktay, hesap kitap uyarsa, buradan kargo da çıkabilirim sana.

Çok sevinirim abi, bir çok sahtem var fakat rapala serisi hiç yok, hesap numarası verirsen sana havale yapabilirim, 4 tane istiyorum toplamda 13 cm olanlardan, 1'i limon 1' yeşil......

Diğer iki tanesini sana bırakıyorum, gündüz levrek avı için kullanıcam..

mrtsezal

Daimi Üye
Adı
murat sezal
evet be naldım bu hafta seri:D ve balıkta aldım 22 tl lık max rap 13 le...şöyle söylim hepsi iş yapıyor...kırmızı kafasıda...yeşilide...fb sıde fg sıde....düüşnmeden alın :D

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
evet be naldım bu hafta seri:D ve balıkta aldım 22 tl lık max rap 13 le...şöyle söylim hepsi iş yapıyor...kırmızı kafasıda...yeşilide...fb sıde fg sıde....düüşnmeden alın :D
Murat yakaladığın canavarlara bir konu açda gözümüz şenlensiz,ne balıklar almışsın gine öyle be :D:D:D

Hür MOL

Aktif Üye
Adı
Hür MOL
Çok sevinirim abi, bir çok sahtem var fakat rapala serisi hiç yok, hesap numarası verirsen sana havale yapabilirim, 4 tane istiyorum toplamda 13 cm olanlardan, 1'i limon 1' yeşil......

oktay özelden telini bana atarsan seni arayayım ben. Ya da benim telim 0530-6559754.

Hür MOL

Aktif Üye
Adı
Hür MOL

Oktay, bu gelen partide, FG ve FAYU renk modelleri malesef yok. Diğer modellerinden istediğin kadar gönderebilirim.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Yanlış anlaşılmasın lafım meclisten dışarı ama max rap alırken gagasının yamuk olmadığını kontrol edin derim. Yamuk gaga maxraplerde çok sık karşılaştığım bir durum. Onun dışında çok etkili bir sahte her avcı balığın ilacı :)

Hür MOL

Aktif Üye
Adı
Hür MOL
Arkadaşlar FY ve FAYU renk kodları Kampanya paketinde kalmamıştır. Diğer renkler mevcuttur bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...