Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Speedmaster AX 270 10-30 kırıldı

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben bu kamışın 4. sahibiyim. :) :) :)
Speedmaster AX 20-50 için (fincanları için ) yedek parça olarak almıştım.
Ne yazık ki , fincanlar ölçü olarak farklı gibi geldi. Bir de belki... 20-50' inin sapı ile uyabilir diye düşünmüştüm , o da olmadı.... :( :(

Ben de ufaktan ufaktan oynamaya başladım. Kamışı tamamen tamir ettim. Atış felan da yaptım. Gayet iyi.... Hafif sahtelerin erim mesafesi gerçekten çok iyi... Hani ilk bir iki atışta kibar davransam da , sonra tam anlamıyla abanarak kamçılamaya başladım. Islık çaldıra çaldıra atışlar yaptım. Ben böyle olabileceğini tahmin etmezdim. Gerçekten de iyi oldu.
Elbette sıfır ürün gibi değil , ama piyasada sıfır satılan bir çok marka spin kamıştan daha iyi diyebilirim.
Elbette , oltaya bir de şöyle , güzel bir levrek bindiğinde test etmek lazım ama...! Şimdilik kısmet olmadı.

Kamışın tek kusuru , makine yatağına bir şey yapamadığım için makineyı takıp sabitlemek için kamışı komple döndürerek sıkmak gerekiyor.
Kamışın fincanlarının doğru olabilmesi için vidalama ayarını 3000' lik ve 4000 lik makinaların ayaklarına göre yaptım. Sıkıntı yaratmıyor.

Uygun bir zamanda , son fotoğraflarını eklerim.

Son düzenleme:

scorpion26

Daimi Üye
Hayırlı olsun. Çöp olmamasına sevindim.

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kendim için uğraşmadım , zaten..! Biraz zamanım vardı , şurasını yapiim , burasın yazpiim derken.... Bir anda bitti gitti.
Etrafımda biri çıkar , kamış felan tavsiye isterse , Hediye edicem. O kadar kamışın içinde bunu kullanmaya sıra gelmez. Evde yatacağına birisi kullansın.

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kimin gözü kaldı o kamışta anlamadım gitti. KAMIŞINDA ilk sahibi bendim valla bulsam yine alıcam aynı kamıştan