Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Taşucu , Silifke , Susanoğlu Yakınlarında Kıyıdan Spin Veya Lrf

sizce ip misina olmazsa olmaz mı

• olması çok daha iyi olur

• boşuna ipe para verme

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

akifkaya0643

Yeni Üye
Adı
Akif
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Üstadlar öncelikle herkese merabalar, ben foruma yeni katıldım aynı şekilde amatör balıkçılıkta da daha çok yeniyim fakat çok kısa bir sürede balık tutmaya karşı olan ilgim fazlasıyla arttı.Daha henüz 1 senedir kıyıdan yemli av yaparken at-çek'e merak sardım ve kendime 1 hafta önce lrf için yeni ekipmanlar aldım fakat at-çek hakkında,kullanılcak sahteler hakkında ,mera seçimleri hakkında çok bir bilgim yok ve 4 gündür sabah suyunda ve akşam suyunda olmak üzere farklı sahtelerle at-çek yaptım ama bir tane balon balığı dışında hiçbir sonuç alamadım.Eğer forumumuzda taşucu civarlarında yaşayan ve at-çek ile ugraşan biri var ise irtibata geçmek istiyorum çünkü gerçekten bir öğrenci olarak bu işe baya merak sardım ve 1000 tlye yakın para harcadım boşa gitsin istemiyorum.Aslında lrf hakkında bilgisi olan herkesle iletişimde geçmem de çok yarar var.Ben öncelikle elimdeki ekipmanları yazacağım.

Okuma dead ringer 2-12 kamış
Okuma alaris-20
Berkley Trilene 0.18 mono(henüz ip alamadım, av yapamamda ip olmamasının etkisi büyük mü?)

Sahtelerim:
Savage Gear micro sandeel kit
Kendo baby jigler(5gr)
Savage gear vib blade
Savage gear psycho sprat(8gr)
Fladen micro slikonlar
Berkley gulp
Ragot raglou slikon (3 adet mavi)

Bu şekilde , fakat dediğim gibi sorun nerede, ne zaman,nasıl,hangi slikonla,hangi aksiyonu vererek av yapacağımı bilmiyorum.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.Herkese rastgelsin

ahmetksc

Aktif Üye
Adı
Ahmet K.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
merhaba hoşgeldin kardeşim. 2 hafta önce taşucu tarafındaydım 3-4 tane kalamar denk geldi ama zoka olmayınca alamadım bi tanede kalamar zokası al bence =) o tarafta çok

akifkaya0643

Yeni Üye
Adı
Akif
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hoşbuldum :) tam olarak nerede av yaptınız , kalamar zokası almayı düşünüyordum

ADİL AYKOL

Daimi Üye
Adı
ADİL A.
Kan Grubu