Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tayyar sayesinde gelen lüfer ve sarıkanatlar..

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler. Çok şık balıklar. ...

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi selam güzelbahçede lüfer takımına istavrit fleto ile mantarlı lüfer alamazmıyız lüfer varmı izmir sularunda ?
güzel kardeşim ,,lüfer ne arar izmirde ,,harbiden tezgahlarda bile yok....ancak kordonda restorantta oda çanakkale lüferi....:):rolleyes:
sen en iyisi inciraltına git levreğe at-çek yap,,,özeldende O-M-M-G yi ara Okan sana levrek yerlerini söyler...:):)

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
Tebrikler güzel balıklar...Sahtelerin resmi var mı ? Zahmet olmazsa bir çekip ekler misiniz?Hangi tip hologramlar kulanılmış ona göre bizde fikir sahibi oluruz.
Teşekkürler.Pazar günü eşimle başka yerde denerken merak edenler için fotolarını çekmiştim.:)

kandırma bizi necmi amca bildiğin mantarlı takım bu :D

şaka bir yanada tayyar ustanın cam rapalaları tüm yurtta biliniyor, kendini kanıtlamış sahteler bende birkaç parça özelinden isterimde nerde yollayacak tayyar usta bize, anca düzkesim sıralı üretim sahteleri veriyor piyasaya :confused: özel olanlar özel abilere :)

balıklarda şahaneymiş afiyet olsun ;) biz burada soğuk yiyip üzüm suyu içelim balıklar kavağamı çıkmış nolmuşsa artık görünmüyorlar daha :)
Çok teşekkürler.Fotoların birisinde sardalya gibi görünen Fransız kaşığı denilen hafif bir kaşık.Yıllar önce almıştım ve hiç kullanmamıştım.Kayığın arkasından sürtmede kullanılan bir tür.Uzağa atmak için klipse 10 gr fırdöndülü kurşun takıp balığı almıştım ama 2.atışta dibe takılıp koptu.Sen uzaktan nazar değdirdin galiba..:D

Sonbaharda bu kadar lüferi bir arada göremedik.
Tebrikler Necmi abi...
Sağol dostum.:)

Tebrikler sevgili Necmi kardeşim, söylenek her şeyi karelerde göstermişin, ellerine sağlık, afiyet olsun, hoşçakal.:):):)
Sağol Orhan ağbi..:)

Tebrik ederim Necmi abi, güzel balıklar
Sağolun..:)

Tebrikler Necmi abi, güzel balıklar...
Çok teşekkürler..:)

usta sahteler, ustalarıyla buluşunca netice böyle oluyor demekki. Saygılar, devamına rastgele
Estafurullah usta değiliz.:) Teşekkürler..:)

Hareketli avın keyfi bir başka. Tebrikler.
Çok teşekkürler..:)

Tebrikler Necmi Abi
İyi av olmuş
Teşekkürler..:)

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
kutlarım sevgili Necmi,,aahh şu lüferlerden burada da olsa diyorum,,,
biz lüferi tezgahlarda bile göremiyoruz,,
artık kıyı at-çek çisi Necmi mi diyeceğiz...
Sağol Bülent ağbi..Bizede bu yıl denk geldi.Önceki yıllarda kıyıdan yemliyle alıyorduk ama bu şekilde ilk kez bu kadar balıkla karşılaştık.İnşallah sizede denk gelir.Saygılar selamlar..:)

Tebrikler Necmi ağabey,
Bizim de artık meralara bakmamız farz oldu..
Teşekkürler sizede rastgele..:)

Necmi abi tebrikler, at-çek avcılığın hayırlı olsun, :) Bende at-çeke yani başlamış biri olarak gerçekten merak etmekteyim kullandığın sahteleri, selamlar abi....
Teşekkürler fotoları koydum.:)

Tebrikler Necmi abi,güzel av olmuş afiyet olsun..:)

Tebrikler Necmi Ağabey. Tayyar' ın sahteleri hep tek geçmişimdir. İster slide yap ister wtd . Onun yaptığı sahteler her türlü kullanıma geliyor. Sert sert zıplata zıplata çekerken bile balık geliyor arkasından. İstanbul da sadece bir kez skor yaptı ama arkasından getirdiği balıkları ne siz sorun ne ben söyleyeyim.
Teşekkürler.Aynı sahtelerle arkadaşlarda güzel balık almışlar..:)

necmi ustam tebrikler

abi selam güzelbahçede lüfer takımına istavrit fleto ile mantarlı lüfer alamazmıyız lüfer varmı izmir sularunda ?
Valla bilemem..0 900 900 ALO LÜFER HATTI nı ara..:D:D:D Şaka tabiki..:) Denemekte fayda var.Rastgele..:)

Tebrikler Necmi abi çok güzel av olmuş.

Elinize sağlık Necmi ağabey. Balık tutmak hastalıksa, at-çek bitkisel hayattır, komadır. Geçmiş olsun diyorum. Şu meşhur Tayyar sahtelerini de size zahmet bir görseydik. Sağlık ve esenlikle.
Çok teşekkürler..Fotoları koydum..:)

Tebrikler Necmi Abi. Maşallahları var lüfer ve sarıkanatların. Afiyetler olsun. RAsgele.
Sağol Ozan..:)

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
Tebrikler. Çok şık balıklar. ...
Sağol Yaşar..Sizede rastgele..:)

güzel kardeşim ,,lüfer ne arar izmirde ,,harbiden tezgahlarda bile yok....ancak kordonda restorantta oda çanakkale lüferi....:):rolleyes:
sen en iyisi inciraltına git levreğe at-çek yap,,,özeldende O-M-M-G yi ara Okan sana levrek yerlerini söyler...:):)
Bülent ağbi İzmir de var ama yerini söylemem..:D

Tebrikler Necmi abi, güzel balıklar.
Sağol patron..:)

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bülent ağbi İzmir de var ama yerini söylemem..:D
---------------------------------------------------

eeehhh artık o sahteleri alıp İzmire gelmen farz oldu,,bak istanbullulara izmir hiç akıllarından çıkmıyor....:D:)

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Yemlide zil takıp beklemeyi ben de çok severim.Ama zilin muhakkak çalması lazım.Çalmazsa keyfim kaçar,takımı taklavatı toplar avı bitiririm.
Tebrikler Necmi Abi.
Atçekte zorlu bir rakip daha.:)

Adı
Ibrahim
Necmi abim tebrikler,eline emegine saglik paylasim icin tesekkürler.

Gurbet den selamlar,saygilar.