Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Tekneden Palamut Avı

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Maşallah Murat arkadaşım çok güzel av olmuş . Allah arttırsın avınız herdaim olsun .Rastgele :)

Suat YILDIZ

Daimi Üye
Adı
SUAT YILDIZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Murat ne yapmışsınız öyle yazık palamut neslini tüketmişsiniz :):):)

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Vay be, gerçekten çok güzel bir av olmuş.
Pes etmeyen mükafatını alır gibi olmuş av.
Her zaman rast gelsin.

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Av için tebrikler...

Video müzik eklemek seyredenler için heyacana uzak kalmak gibi oluyor... en azından benim için öyle... avda suyun sesi , konuşmalar , teknenin sesi.. yada kamış makina sesi filan olunca :D sanki bir köşede bende varım gibi oluyor...
Evet aynen katılıyorum, yanlışlıkla bazı laflar kaçarsa ağızdan müzik olabilir de diğer türlü bence de videonun kendi sesi daha güzel olurdu.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Şans son anda yüzünüze gülmüş ama limitlerin çok üzerinde balık alıkonulmuş.
Gerek tekne yapısı, gerek kullanılan ekipman tam Karadeniz işi. İşi bildiğiniz çok belli ama ticari avlanmıyorsanız iğneleri azaltmalı, yine de dolu dolu balık gelmişse fazlasını salmalısınız.
Bana göre amatörlük açısından kural dışı bir av olmuş.
Limitlerde rast gelsin

Adı
ADALI
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Şans son anda yüzünüze gülmüş ama limitlerin çok üzerinde balık alıkonulmuş.
Gerek tekne yapısı, gerek kullanılan ekipman tam Karadeniz işi. İşi bildiğiniz çok belli ama ticari avlanmıyorsanız iğneleri azaltmalı, yine de dolu dolu balık gelmişse fazlasını salmalısınız.
Bana göre amatörlük açısından kural dışı bir av olmuş.
Limitlerde rast gelsin
Aynen dediğine katılıyorum ama yaptığım ile ilgili bilgi vermem gerekiyor sanirim.
Teknem ruhsatlı oldugundan amator balikcilik kurallarina uymaya gerek yoktur. Ayrica ruhasatlı teknelere sarı kağıt diye tabit ettigimiz prof. balıkçı sertifikasi(tezkeresi) gerekiyor.Bunlari temininden sonra yani kurallar gereğini yerine getirdikten sonra, bu şekilde avlanabiliyorsunuz.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Aynen dediğine katılıyorum ama yaptığım ile ilgili bilgi vermem gerekiyor sanirim.
Teknem ruhsatlı oldugundan amator balikcilik kurallarina uymaya gerek yoktur. Ayrica ruhasatlı teknelere sarı kağıt diye tabit ettigimiz prof. balıkçı sertifikasi(tezkeresi) gerekiyor.Bunlari temininden sonra yani kurallar gereğini yerine getirdikten sonra, bu şekilde avlanabiliyorsunuz.
Bu şartlarda sorun yok.
Burası amatör oltacıların bilgi ve av paylaştığı bir forum. Aramızda balıkçılıktan para kazanan biri olmayınca sizi de amatör sanım ve ona göre eleştirdim.