Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tubertini Surf Kamışı Için Yardım Bekliyorum

Merto

Yeni Üye
Adı
Mert Arısan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba,
İzmirde yemli olarak surf casting avcılığı yapıyorum ve ikinci kamışımı alacağım. Tubertini Killer Cast 4.25 modelini almayı düşünüyorum. Ürün hakkında bilgisi yada aynı fiyat aralığında (500₺-700₺) 3 parçalı surf kamış önerisi olan yardım edebilir mi?

Adı
Ersin
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sakın alma ben aldım tubertini kamışı aynı modelden halkaları çatladı sonra geri verdim başka modelini aldım üstelik üzerine 100 tl daha verdim o kamışında halkaları çatladı.Ege avdan almıştım şimdi Narlıderede açmışlar şubesini, ben Karabağlar şubesinden almıştım, pişman olursun yediğim kazığı anlatamam, üstelik halkalar fuji değil, sana tavsiyem karan balıkçılık'dan cinnetic 8619 4.20mt surf kamışını al ben aldım çok memnun kaldım, 24 ton karbon var, halkalar fuji ispanyol malı çinden gelmiyor 1000tl civari peşin fiyatı en iyisi aldınmı bir kere al üstüne para ekle al derim ama yok param dersen balıkçı adası var sahibi melih gülan vertix monaco surf kamış var çok iyi kamıştır halkaları fujı 500tl falan peşin paraya anlaşırsın bir değerlendir derim ama tubertini alma yinede sen bilirsin dostum.