Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Uzun aradan sonra bu iyi geldi (15 Ağustos PAZAR)

djemo

Yeni Üye
Adı
Emrah Temizkan
Tebrikler güzel bir av olmuş.Yanlız botun havası biraz inik miydi bir iki karede öyle görünüyorda. RAsgele.
Hocam o nasıl dikkatini çektiyse :D, sadece ön hava kısmında bir problem oldu gibimize geldi bizim de... Çıkmadan önce baya bir şişirmemize rağmen biraz sıkıntı oldu sanırım, onu da önümüzdeki günlerde kontrol edeceğiz, tespitinde doğrusun yani

SHADOW

Yeni Üye
Adı
MURAT ÇELİK
sedatt reis djemo reis ve ben evet sonunda başarılı bir av iyi geçen bir zaman ve her anı ayrı bir mutluluk ee bikere tuza değmiş eğlence olmaz mı her ne kadar acemi olsam da günden güne sedat reisin ve djemonun sayesin de biraz daha ustalaşmaya çalışıyoz:))bi de şunu söleyim yok böle bi zevk her anı ayrı, dert yok, dırdır yok, trafik lambası bile yok :))sedatt ve djemo reise tşkler inş.kaldığımız yerden devam ederiz bu arada hepinizin ağzına sağlık çok güzl bi site görüşmek üzere by

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Sedatt reisim, inşallah haftaya da bu şekilde bir av hatta daha iyisini gerçekleştirme imkanımız olur...

Hamdi Bey verdiğiniz bilgi için teşekkür ediyorum, Sedat reis de akyanın küçüğü demişti ama tam da emin olamamıştık açıkçası, şimdi sizin de onayınızla akya da tutmuş olduk öyleyse...

Bu arada bir tane de mavi benekli balık var ona da sedat reis sinarit palazı dedi ama bizim körfezde ilk defa denk geldik o doğru mudur, sinarit palazı mıdır acaba?
Akya değil onu anlatmak istedim :) Akya olsa idi limitleri tutmuyor olacaktı zaten. O balık Kuzu diye adlandırlan latince adı Akyadan farklı olan bir tür. Ama genelde Akya yavrusu olarak sanılır.

Rauf abinin yapmış olduğu bir kuzu avını eklemek istedim.
[DM]xadb6o_kuzu-baliyi-palazi-caparisi-ve-tekn_sport?start=2#from=embed[/DM]

Diğer balık ise evet Sinarit palazına benziyor.

sedatt

Aktif Üye
Adı
SEDAT AYDIN
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
en azından birini bilmişim :) ama diğeride harbiden kuzuymuş yaa ne güzel geliyrdu :)

murat reis bize katıldığın için teş.edyruz:)

zafersat

Aktif Üye
Adı
Zafer SATILMIŞ
Tebrikler avınız bereketli ve bol çeşitli geçmiş.
İlk resimdeki balık tral (avcı, çatal kuyrukta denir). Bu arada tral diptemi vurdu yoksa oltayı toplarken yüksektemi vurdu o kadar derinde olmaz genelde.
Diğeri ise sinarit palazı, yanılmadıysam birde antenli mercan tutmuşsunuz.
Şansınız daim olsun.

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Mavi benekli olan mercan'a bayıldım. Güzel bir av olmuş. Ellerinize sağlık.

fuatbc

Üye
Adı
Fuat
Cansız
masallah ellerınıze saglık boyle avları gorunce dıyorum marmarada degılde akdenız egede olsam :) ımrenıyorum su mercanı kuzuyu gorunce bı hos oldum :)

erkan85

Üye
Adı
Erkan KÖROĞLU
tebrıkler guzel av olmuş....

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Tebrikler, güzel bir av olmuş.
Paylaşım için sağol.
Burada işin ehli insanlar varken ben kesin konuşamam ama,
İlk resimdeki balık bana İstavritin en irisi gibi geldi.
Yanındaki istavrite bakarsanız benzerliği anlarsınız.
balık çeşitlerinden çok anlamamakla beraber, gördüğümü yorumladım.