Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı Varivas Avani Sea Bass Max Power x8 Braid PE 1.5 -150Mt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sayitusta

Daimi Üye
Adı
Mehmet koçak
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fiyat iyimi sıfır fiyatı 120 tl kargo içinde bayi ismi vermem bir iki yere sorun zaten çıkar hatta sitede misina soran arkadaşa da önermiştim

SUNAY GÜNGÖR

Aktif Üye
Adı
SUNAY GÜNGÖR
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fiyat iyimi sıfır fiyatı 120 tl kargo içinde bayi ismi vermem bir iki yere sorun zaten çıkar hatta sitede misina soran arkadaşa da önermiştim
Sayın çok Muhterem Mehmet KOÇAK Beyefendi merhabalar, 1 Mayıs 2010 tarihinden beri bu forum sitesine üyeyim ve önceki forumda da üyeydim, 18 Aralıkta satış ilanı açtığım bu örgü misina sıfırdır, bu ilanım zaatıalinizi çok mu rahatsız etti, şahsımı ne kadar tanıyorsunuz, beni ticaret yapan biri gibi nitelendirip önyargılı, kinayeli yaklaşım tarz ve uslupta bir mesaj yazdınız. Gerçekten almayı düşünen birisi bu şekilde bir yaklaşım tarzında bulunmazdı.
İnternet vasıtasıyla İstoçtan aldığım bu misinanın şu an ortalama 140-147 TL satış fiyatı olan misinaya, ben 180-200 TL satış fiyatı mı yazdım. Kargo detayını belirtmediğim halde sorun ettiğiniz 6,5 TL gönderi ücretini ben karşılayacağım, içiniz rahat olsun.

Varivas Avani Sea Bass Max Power PE 150M Örgü İp

Son düzenleme:

sayitusta

Daimi Üye
Adı
Mehmet koçak
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben size yazmadım aslında siz konuyu açalı bir oldu nokta kelime yazmadım işimde olmaz ben Gökhan çok iyi fiyat yazmış ben ona yazdım...

Son düzenleme:

Ersen

Daimi Üye
Adı
ersen özkan
Malesef bazen fiyat araştırması yapmadan alınan ürünlerde böyle yüksek fiyat verip alınabiliyor ürünler . Satıcı firmalar da çoğunlula tuturabildigine giydiriyor. Bazende ödemesi olan firmalar nakit parayı görünce inanılmaz fiyatlara inanılmaz kaliteli ürünler alabiliyorsunuz. Bu yüzden piyasa araştırması yapmadan ürün almamak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...