Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Oyuncağım Zenaq Sonio 100m Rg

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Dayanamadim bu makinadan bende aldim.. :) maximus advisor shore jig kamisiyla kullanicam insallah.. Advisor ile deneme atislari yaptim, ilk firsatta birseyler yazicam kamisla ilgili.. sizin deneme firsatiniz oldu mu? Eger kullandiysaniz makinayi ve kamisi yorumlarsaniz pek makbule gecer..

Kayahan hocam yeni makineniz ve advisor kamışınız hayırlı olsun. Ben henüz kamışıda makineyide deneme fırsatı bulamadım maalesef, bu hafta sonu Antalya ya gitmeyi planlıyorum inşallah hava şartları müsait olırsa orada deneyeceğim, akabinde makine ve kamış ile ilgili yorumlarımı yazarım.

Bende sizin Maksimus Advisor ve Certate ile ilgili yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum :)

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu kamışı duymuştum =) İncelemelerini yaparsınız artık . Köpek balığı avı bekliyorum sizden =) Şaka bir yana buna ancak saltiga yakışır diye düşünüyorum.
Ben bu makinenin Saltiga dan daha aşağı kalacağını sanmıyorum.

Hayırlı olsun , o kamışa SW segmenti bir makina daha uyumlu olurdu sanırım ama kullanım alanınıza göre tercih yaptığınızı düşünüyorum.
Rastgele.
Sağolun, Certatelerde sw segmenti diye biliyorum.

ilhany

Aktif Üye
Adı
İLHAN
Kan Grubu
O Rh Negatif
Dayanamadim bu makinadan bende aldim.. :) maximus advisor shore jig kamisiyla kullanicam insallah.. Advisor ile deneme atislari yaptim, ilk firsatta birseyler yazicam kamisla ilgili.. sizin deneme firsatiniz oldu mu? Eger kullandiysaniz makinayi ve kamisi yorumlarsaniz pek makbule gecer..
Advisor incelemenizi merakla bekliyorum. Son anda vazgeçip Maximus Ultimatum aldım. Ama aklımı kurcalamıyor desem yalan olur. Ben de 2-3 atış yaptım ama tam olarak deneyemedim. İlk fırsatta deneyip bir maximus konusu açmayı planlıyorum.

Son düzenleme:

reelmaster

Daimi Üye
Adı
M.AKİF
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Advisor incelemenizi merakla bekliyorum. Son anda vazgeçip Maximus aldım. Ama aklımı kurcalamıyor desem yalan olur. Ben de 2-3 atış yaptım ama tam olarak deneyemedim. İlk fırsatta deneyip bir maximus konusu açmayı planlıyorum.
İlhan Ultimatom demek istedin sanıyorum ? Sonuçta Advisor da Maximus ???

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
Advisor incelemenizi merakla bekliyorum. Son anda vazgeçip Maximus aldım. Ama aklımı kurcalamıyor desem yalan olur. Ben de 2-3 atış yaptım ama tam olarak deneyemedim. İlk fırsatta deneyip bir maximus konusu açmayı planlıyorum.
Bende birkaç kez kullandım ama işin gerçeği yazmaya vakit ve kafa bulup toparlayamadım
En kısa sürede bende yazacağım

Melih Peker

Daimi Üye
Adı
melih
Kan Grubu
B Rh Pozitif

ilhany

Aktif Üye
Adı
İLHAN
Kan Grubu
O Rh Negatif
adama noldu ya son bölüm hiç göstermediler :p
Benim delikanlı hastası. Bana da zorla izlettiriyor. Son zamanlarda konuşurken Negan gibi yana ve arkaya yaylandığını fark etmek çok komik oluyor :koptum::koptum::koptum:
En sevdiği karakter o. Doktor bizim oğlan psikopat mı :confused::confused::confused::confused: