Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeşilyurt-Yeşilköy Balık Avlama ( Son Durumlar )

fatih0686

Aktif Üye
Adı
Fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ankaradan selamlar. yesilkoy durumu nasil. hic balik yok mu. 23 nisanda istavrit olursa o mevsimde olta atmaya istanbula gelirim. gorusuruz umarim birileriyle

fatih0686

Aktif Üye
Adı
Fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar yeşilköyün kıyıdan biraz açığını dip yapısı nasıl 150 gram kurşunla antreman yapsam dibe takılır mı 100 150 metre açığı. kıyısı kayalkk oraya gelince hızlı çekmek gerek onu biliyorum.

Mektupla

Daimi Üye

Uğur Yücel

Aktif Üye
Adı
uğur yücel
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar yeşilköyün kıyıdan biraz açığını dip yapısı nasıl 150 gram kurşunla antreman yapsam dibe takılır mı 100 150 metre açığı. kıyısı kayalkk oraya gelince hızlı çekmek gerek onu biliyorum.
Beyaz kayalar renopark tarafında uzak atış sorun olmaz fakat limanın sağ tarafı çiroza kadar dip kayalık bölge

fatih0686

Aktif Üye
Adı
Fatih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Beyaz kayalar renopark tarafında uzak atış sorun olmaz fakat limanın sağ tarafı çiroza kadar dip kayalık bölge
Teşekkürler hocam. Rönopark'ın sol tarafındaki mendirekten beyaz kayalıklara kadar dip temiz. Daha sağ tarafı çiroza kadar kayalık diyorsunuz doğru anladım değil mi

Uğur Yücel

Aktif Üye
Adı
uğur yücel
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teşekkürler hocam. Rönopark'ın sol tarafındaki mendirekten beyaz kayalıklara kadar dip temiz. Daha sağ tarafı çiroza kadar kayalık diyorsunuz doğru anladım değil mi[/QUOT polat otelin tarafı kayalık renopark kum limandan çocuk parkına kadar kayalık tabi arada kum alanlar var fakat çoğunluk dediğim gibi