Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

YGK G-Soul Super Jigman X8 Örgü misina , nasıl bilirsiniz ?

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Önumuzdekı hafta içi alacağım inş. Makina elime geçsin makınayla beraber gıdıcem ergınbalığa, hem mısınayı sarar ben saramıyorum :D
Orhan müsait olsaydim gelirdim yanina hafta ici hem atis talimi hemde dugum sok olayini gosterirdim bunlari ogrenmen gerekiyor her zaman,makinaya misina saracak birisini bulamazsin :)

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
M
Orhan müsait olsaydim gelirdim yanina hafta ici hem atis talimi hemde dugum sok olayini gosterirdim bunlari ogrenmen gerekiyor her zaman,makinaya misina saracak birisini bulamazsin :)
mehmet abı dusunmenız yeter çok sağolun, atışta fena degılım, bağlamayı bılmıyorum, babam bağlayıp bana verıyor bende öyle alışmışım babama söyleyecegım öğretsın bana.

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Orhan gitmeden kapisalim bakalim kimin vaga si daha iyi gidiyor :D
Sizinki tabiki :D ben belkı istoçada uğrarım bırkaç görmek ıstedıgım kamış var içimde kaldı :D

Önumuzdekı hafta memlekete gıdıcem bıran önce alıp hazırlanmam gerekıyor yol ıcın.

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Şok düğüm atmayı bir an önce öğrenmeye bak, merada şoku kopartırsan av biter, geri dönmek zorunda kalırsın. Madem baban da biliyor bir an önce öğren bence, çok çok zor değiller, sadece biraz pratik yaparsan halledersin

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Şok düğüm atmayı bir an önce öğrenmeye bak, merada şoku kopartırsan av biter, geri dönmek zorunda kalırsın. Madem baban da biliyor bir an önce öğren bence, çok çok zor değiller, sadece biraz pratik yaparsan halledersin
Babam şok düğümü bilmiyordur, sorsam o ne der bizim orada biraz farklı burası gıbı degıl. Ben mısına alacagım yerde satıcıya bağlatıcam orada öğrenıp babama öğretıcem. Olmadı dugume bakarak kendısı öğrenır :)

F

flos rua

Misafir
Sen en iyisi yakın çekim video kaydı yap evde alıştırma yap merada ciddi zaman kaybı

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Youtube da birsürü video var bununla ilgili, seyrederek pratik yapabilirsin

Elixer

Aktif Üye
Adı
Ahmet Demirkan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Şok olarak mono kullanıyorsan mahin knot, şok olarak ip kullanıyorsan double uni knot öneririm. Ikisi de çok basit ve nette nasıl atıldıklarını bulabilirsin: